Lech Poznań chce sprowadzić Carlitos

Lech Poznań jest zainteresowany przejęciem Carlitos.

Lech Poznań jest zainteresowany transferem Carlitos – poinformował Piotr Koźmiński, dziennikarz Wirtualnej Polski. Do walki o króla strzelców PKO BP Ekstraklasy z 2018 roku włączyły się także dwa inne polskie kluby.

To może być bardzo głośny powrót do PKO BP Ekstraklasy! Mówimy o możliwym transferze Carlitosa, który, jak donosi dziennikarz Wirtualnej Polski – Piotr Koźmiński, jest celem Lecha Poznań. “Kolejorz” rozpoczął rozmowy na temat pozyskania zawodnika, który jest obecnie zawodnikami Panathinaikos Ateny.

ZOBACZ TAKŻE: Ze względów bezpieczeństwa mecz Juventusu z Atletico w Tel Awiwie został odwołany

Poznański klub to nie jedyna drużyna Ekstraklasy zainteresowana Carlitosem. Switch Hiszpana badają także dwa inne kluby z polskiej ligi, więc wydaje się bardzo prawdopodobne, że na polskich boiskach ponownie zobaczymy najlepszego strzelca PKO BP Ekstraklasy z 2018 roku. Potem zrobił to w barwach Wisły Kraków, a potem przeniósł się do Legii Warszawa. Łącznie strzelił 40 bramek w barwach polskich klubów.

ZOBACZ TAKŻE: Lech Poznań zawsze działa tak samo. Próbuje to przeczekać

Remedium na słabe wyniki Lecha w tym sezonie ma być przejęcie Carlitosa. Obecny mistrz Polski szybko odpadł z walki o europejskie puchary, a w ligowej tabeli jest na przedostatnim miejscu z dwiema porażkami na koncie.

PI, Polsat Sport

Przejdź do Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i aktualności na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.