Legenda reaguje po potępieniu Borisa Beckera. „To parodia” Tenis

W kwietniu tego roku trzykrotny zwycięzca Wimbledonu Boris Becker został skazany na 2,5 roku więzienia za ukrywanie aktywów i pożyczek o wartości 2,5 miliona funtów w celu uniknięcia spłaty długów. 54-latek został ostatecznie uznany za winnego czterech zarzutów na podstawie ustawy o niewypłacalności.

Obejrzyj wideo
Na kolejny kort przyglądała się Agnieszka Radwańska, a tam Iga Świątek. „Poczwórna Mobilizacja”

Znowu runiczne niespodzianki: Federer był 40 razy gorszy ode mnie

McEnroe ubolewa nad przekonaniem Beckera

Becker odsiaduje wyrok w więzieniu Huntercombe niedaleko Henley w południowej Anglii i może zostać deportowany do ojczyzny pod koniec wyroku. Niemiec często pojawiał się w programach BBC, ale po jego skazaniu zadowolony z jego udziału nie był już emitowany.

Wielki żal z powodu skazania Beckera wyraził jego bliski przyjaciel, 60-letni John McEnroe, trzykrotny zwycięzca Wimbledonu w latach 1981, 1983 i 1984. „Czuję się okropnie”. Boris jest moim przyjacielem, a to jest po prostu okropne. Gdyby to było możliwe i gdyby mógł zobaczyć ludzi, chciałbym go poznać – powiedział Amerykanin.

McEnroe ocenia działania Beckera

W wywiadzie dla The Solar McEnror chwalił Beckera i jakim był tenisistą. – Jest jednym z najlepszych graczy, którzy kiedykolwiek grali w tę grę. To dla niego wiele znaczyło. Musiał wiele przejść przez długi czas. Powtarzał mi, że wszystko będzie dobrze. Na korcie był bardzo pewny siebie – dodał.

63-latek odniósł się również do problemów, które sprowadziły Beckera za kratki. – Nawet jeśli jesteś świetnym sportowcem, niekoniecznie jesteś wielkim inwestorem i nieodpowiednio dbasz o swoje pieniądze poza kortem. To pokazuje, jak ważne jest, aby mieć wokół siebie dobrych ludzi. Okazuje się, że nie miał. To niefortunne. Nie wiem, czy ktokolwiek z nas spodziewał się, że do tego dojdzie. To parodia, powiedział McEnroe.

Maja Chwalińska - Coco Vandeweghe meczRywalka Chwalińskiej straciła nerwy na Wimbledonie. „Żałosna osoba” [WIDEO]

Boris Becker był zawodowym tenisistą od 1984 do 1999 roku. W tym czasie wygrał 49 turniejów ATP i zdobył sześć tytułów Wielkiego Szlema. W latach 2013-2016 był trenerem Novaka Djokovica, który w tym czasie wygrał sześć turniejów wielkoszlemowych i dwukrotnie triumfował w finałach ATP World Tour.

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.