Legia Warszawa jest bliska wzmocnienia. „Wszystko uzgodnione” Piłka nożna

Legia nie miała za sobą fatalnego sezonu. Drużyna z Warszawy prawie do końca walczyła o pozostanie w Ekstraklasie i wszyscy w klubie wiedzą, że drużynę trzeba wzmocnić. Niedawno potwierdzono przejęcie Roberta Picha, a kolejny zawodnik również ma być bliski przeniesienia do Legii.

Obejrzyj wideo
Borek: Myślę, że Lewandowski dojrzał do zmiany otoczenia

Oficjalnie: Jesus Imaz na dłużej w Jagiellonii Białystok

Makana Baku trafi do Legii Warszawa? “Wszystko jest uzgodnione”

Od jakiegoś czasu mówi się, że do Legii mogą dołączyć znani kibice Ekstraklasy Makana Baku, grający niegdyś w Warcie Poznań. Jak podał portal WP SportoweFakty, warszawska drużyna miałaby za niego zapłacić 350 tys. euro, a kwotę można by zwiększyć nawet, gdyby zawarte w nich bonusy zostały aktywowane. Jedna z nich ma wynosić 100 000 euro za każdy awans do fazy grupowej LE. Wcześniej oferta Legii została odrzucona. W tym czasie tureckiemu Goztepe zaoferowano 150 000 euro.

Piłkarz miał również pojawić się w Warszawie w poniedziałek, by poddać się badaniom lekarskim. Informację tę potwierdził dziennikarz Weszła i Sports activities Channel Krzysztof Stanowski: – Ma przyjechać w poniedziałek, wszystko uzgodnili – napisał w mediach społecznościowych.

Wcześniej, poza wspomnianym już Pichem, Legia potwierdziła także przejęcie byłego bramkarza Zagłębia Lubin Dominika Hładuna oraz słoweńskiego napastnika Blaza Kramera.

Więcej tego typu treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Damian KądziorPiast odrzuca ofertę dla Kądziora i wbija szpilkę Lechowi. „Sam Damian byłby obrażony”

Baku był wypożyczony w Warcie Poznań od stycznia do czerwca 2021 roku. W sumie rozegrał w Ekstraklasie 13 meczów, w których strzelił sześć bramek i zaliczył dwie asysty, pozostawiając dobre wrażenie.

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.