Lewandowski kontra Messi? “Wszystkie obiektywy będą skierowane do nich”

zawodnicy reprezentacji Polski stać ich na dłuższe wakacje. Te lata mistrzostwa świata w Katarze wyjątkowo odbędą się dopiero pod koniec roku, od 21 listopada do 18 grudnia. Będą naszymi rywalami Arabia Saudyjska, Meksyk i Argentyna.

Rewelacyjna wiadomość! Ronaldo na miejscu Lewandowskiego?!

Od momentu wylosowania naszego ostatniego rywala było jasne, że w meczu Polska-Argentyna wszystkie oczy będą skierowane pojedynek Robert Lewandowski kontra Leo Messi. Podobnego zdania był gość TVP Sport, argentyński dziennikarz Francisco Canepa.

Za granicą dużo się mówi o tym, że Leo Messi chce teraz całkowicie skupić się na grze w reprezentacji. Dziennikarz ESPN obawia się, że mistrzostwa Kataru mogą być ostatnim Pucharem Świata dla ich reprezentanta.

Wiadomo już, że Polska zmierzy się z Argentyną w III runda fazy grupowej na Mistrzostwach Świata. Mecz jest zaplanowany na 30 listopada na Stadionie 974.

Katar 2022. Gdzie zagrają Polacy? Te stadiony robią wrażenie


INTERIA.PL

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.