Lewandowski o swoim rywalu: „Chciał tylko połamać mi nogi”

– Był zawodnik o imieniu Zambrano z Eintrachtu. Był zainteresowany tylko złamaniem mi nóg. W ogóle nie dbał o piłkę. Byłem zirytowany, że sędzia nie widział, co się dzieje – wyznał Robert Lewandowski w rozmowie z „Kwartalnik sportowy”.

Carlos Zambrano, lat 33, jest dziś zawodnikiem Boca Juniors. Grał w Niemczech w latach 2008-16. Przed wyjazdem do Eintrachtu Frankfurt bronił barw Schalke 04 Gelsenkirchen i FC St. Pauli.

“Lewy” grał przeciwko niemu pięć razy – jako zawodnik Borussii Dortmund i Bayernu Monachium. Na żadnym z tych spotkań nie udało mu się trafić w siatkę.

Oświadczenie kapitan reprezentacji Polski szybko trafił na kontynent południowoamerykański.

– Wygląda na to, że ktoś wciąż cię pamięta. To pierwsza dziewiątka na świecie. Jestem jego fanem. Marco Zambrano napisał w mediach społecznościowychbrat bezwzględnie grającego obrońcy.

“Ja też jestem jego fanem,” odpowiedział Carlos. A potem podjął decyzję opublikuj dłuższy publish na Instagramie.

„Drogi Robercie, dziękuję, że tak czule mnie wspominasz. Jak wiesz, to jest piłka nożna, mój przyjacielu. Zawsze gramy bardzo ciężko i zostawiamy swoje życie na boisku, ale nigdy ze złośliwością. Jesteś bardzo szanowany za swoje osiągnięcia. był dla Ciebie zaszczytem. poznaj” – napisał Carlos Zambrano.

ZOBACZ TEŻ:


Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.