Lewandowski rzucił wyzwanie… Rafaelowi Nadalowi. “Gotowy do gry?”

Robert Lewandowski postanowił sprawdzić się na… korcie tenisowym. Pochwalił się efektami w mediach społecznościowych. Przy okazji wyzwał na pojedynek samego Rafaela Nadala.

MK

Robert Lewandowski

Instagram / Instagram / Robert Lewandowski / Na zdjęciu: Robert Lewandowski

Robert i Anna Lewandowscy ostatnie dni spędzili w Turcji. W weekend wzięli udział w ceremonii ślubnej u znanego im biznesmena, Alifa Safaka Oztureka.

Para zatrzymała się w jego luksusowym kurorcie w maju podczas krótkich wakacji.

W środę jednak Robert Lewandowski pokazał, na jakiej działalności się skupił. Nie było to w żaden sposób związane z piłką nożną.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewspport: takie sceny widzimy bardzo rzadko. Co tam się działo!
Napastnik reprezentacji Polski postanowił trenować… tenis. Pochwalił efekty na krótkim nagraniu na Instastories.

Radził sobie całkiem nieźle i wyzwał na pojedynek Rafaela Nadala! “Gotowy do gry?” – spytał Lewandowski. Jednak zwycięzca tegorocznego Roland Garros nie odpowiedział jeszcze na atak „Lewa”.

Wciąż nie wiadomo, jaka będzie piłkarska przyszłość Lewandowskiego. Mimo to widać, że polski gracz wciąż jest w dobrym humorze.

Robert Lewandowski na korcie (fot. Instastories)
Robert Lewandowski na korcie (fot. Instastories)

Przeczytaj także:
– Niebiańskie wakacje. Celia Krychowiak rozgrzała kibiców – Wzruszający gest partnera Ronaldo. W ten sposób upamiętniła śmierć syna

Czy Robert Lewandowski jest najlepszym piłkarzem na świecie?

zagłosuj jeśli chcesz zobaczyć wyniki

zgłoś błąd

WP SportoweFakty

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.