Lewandowski wyzwał na pojedynek legendę… tenisa. Czy będzie ostateczna rozgrywka?

Pojawienie się Lewandowskiego na French Open nie umknęło uwadze światowych mediów i odbiło się bardzo głośnym echem.

„W lewo” od wysokości trybun najpierw oklaskiwał Igę Świątekktóra po raz drugi w karierze zdobyła tytuł Grand Slam w Paryżu. Obecnie na trybunach gorąco objęli się najwięksi ambasadorowie polskiego sportu, a sam “Lewy” odniósł się do plotek, że w wolnych chwilach był całkiem niezłym tenisistą.

– Nie mam czasu na trening, ale jest to sport, który z czasem chciałbym częściej trenować. To fajna dyscyplina. Trochę ją szkoliłem, kiedy byłem mały. Lubię nie tylko oglądać, ale czasem też brać czynny udział w meczu – mówił Lewandowski w Eurosporcie, a zapytany, czy Iga Świątek może zostać jego trenerem, odpowiedział: – Dla mnie też byłoby dużo zabawy. Ale dziś Iga jest w centrum i niech wszystkie oczy będą zwrócone na nią.

Dzień później „Lewy” klaskał Rafa Nadal, idol Igi Świątek, na dworze Philippe Chatriera. Hiszpan zmiażdżył Caspera Ruuda w finale i zdobył rekordowy 14 tytuł w turnieju Roland Garros.

Z przodu ja wciąż Od lat drżą najwięksi tenisiści, ale Lewandowski, który postanowił „zaprosić” 36-latka do „tańczenia”, niewiele z tego robi.

W krótkim, kilkusekundowym filmiku na Instagramie „Lewy” pokazał krótki fragment swojej gry na mące, dodając zaproszenie dla samego Nadala.

Czy jesteś gotowy, aby zagrać w Rafę? – napisał Lewandowski. Niewykluczone, że legenda tenisa i obecnie czołowy gracz na świecie niebawem będą mieli wiele okazji do spotkania, bo napastnik reprezentacji Polski planuje niebawem switch do Hiszpanii i grę w FC Barcelona.

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.