Lewis Hamilton grozi Mercedesowi. „To rodzaj szantażu”

Wszystko przez problemy Mercedesa z efektem podrzucania samochodu, przez co kierowcy narzekali na problemy zdrowotne. Zdjęcia po wyścigu w Baku, po których Brytyjczyk zostawił samochód z bólem, były bardzo wymowne.

– To ingredient pewnego rodzaju szantażu stosowanego przez Mercedesa i Hamiltona, że ​​kierowca odejdzie. Podobnie było po GP Abu Zabi, gdzie Hamilton był za kulisami domagając się zwolnienia ówczesnego dyrektora wyścigów, mówi Gutowski.

„Hamilton jest legendą w tym sporcie, ale jego błyskotliwość jest zamazana przez młodszych kierowców, przez co argument o rezygnacji traci grunt pod nogami” – dodaje.

***

– Na dzień dobry nazywamy się po śląsku “cześ chopy”. Mamy nawet grupę Whatsapp, którą nazywamy „dobrymi kotletami”. Chłopaki są ze Śląska i bardzo to doceniam – mówi Rafał Lewicki, jeden z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych managerów w środowisku żużlowym. W najnowszym odcinku podcastu „Znamy się z żużla” Lewicki opowiada Kamilowi ​​Tureckiemu, co należy zmienić w serii Grand Prix. Wymienia też najciekawsze utwory żużlowe.

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.