Liga Narodów 2022: harmonogram transmisji czwartkowych meczów – 22.09

Po kilkumiesięcznej przerwie narodowe reprezentacje piłkarskie rozegrają kolejne mecze w Lidze Narodów. Fani będą mogli oglądać je na antenach sportowych Polsatu! W czwartek czekają nas spotkania piątej rundy. Jakie drużyny zobaczymy na europejskich boiskach w czwartkowych starciach?

W Lidze A zmierzymy się ze starciami „polskiej” grupy, w której Belgia przejmie Walię, a biało-czerwoni Holendrzy. Stacje nie tylko w grupie 4 zapowiadają się ciekawie.

ZOBACZ TAKŻE: Złe wieści dla Roberta Lewandowskiego. Bayern Monachium chce go zatrzymać

W Lidze C zobaczymy mecze między Kazachstanem a Białorusią, Litwą a Wyspami Owczymi, Słowacją a Azerbejdżanem oraz Turcją i Luksemburgiem.

W tym dniu kibice będą również pasjonować się starciami w lidze D. Liderzy grupy 1 Łotysze zmierzą się z Mołdawianami, a drużyna Liechtensteinu powalczy o triumf z Andorą.

Harmonogram transmisji czwartkowych meczów Ligi Narodów 2022 – 22.09

Kazachstan – Białoruś, godz. 15:50 – Polsat Sport Further

Łotwa – Mołdawia, godz. 17:50 – Polsat Sport Further

Polska – Holandia, 19:00 – Polsat Sport Premium 1

Belgia – Walia, godz. 20:35 – Polsat Sport

Chorwacja – Dania, godz. 20:35 – Polsat Sport Further

Francja – Austria, godz. 20:35 – Polsat Sport Premium 2

Relacje z meczów Ligi Narodów, godz. 23:30 – Polsat Sport, Polsat Sport Premium 1

PN, Polsat Sport

Przejdź do Polsatsport.pl

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.