Liga Narodów: USA – Iran. Relacja na żywo i wynik

Obywatele USA zmierzą się z Persami w swoim drugim meczu podczas turnieju Ligi Narodów w Sofii w Bułgarii. Faworytami tej konfrontacji w Quezon Metropolis są Amerykanie. Czy potwierdzą swoją wyższość nad irańskimi siatkarzami? Relacja na żywo i wynik meczu USA – Iran na Polsatsport.pl.

16 drużyn bierze udział w głównej fazie VNL 2022. Osiem najlepszych drużyn awansuje do turnieju finałowego, który odbędzie się w dniach 20-24 lipca w Bolonii.

Siatkówka Ligi Narodów jest organizowana przez FIVB od 2018 roku, jako kontynuacja Ligi Światowej rozgrywanej w latach 1990–2017. W 2020 roku wydarzenie zostało odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Edycja 2021 odbyła się we włoskim mieście Rimini w „bezpiecznej bańce” i wygrała reprezentacja Brazylii. Polacy zdobyli do tej pory dwa medale – brązowy (2019) i srebrny (2021).

Relacja na żywo i wynik meczu Argentyna – Japonia na Polsatsport.pl. Początek o 19:00.

PN, Polsat Sport

Przejdź do Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i aktualności na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.