Łoś w Jeziorze Regielskim koło Wągrowca. Mariuszowi udało się sfilmować zwierzę

Mariuszowi Kruszce udało się nagrać gigantycznego łosia przemierzającego Jezioro Regielskie koło Wągrowca. To kolejne spotkanie z łosiem pod Wągrowcem.

Ełk można co jakiś czas spotkać w okolicach Wągrowca. O takich spotkaniach Nadleśnictwo Durowo informuje m.in. na swoim fanpage na Facebooku.

Zwierzę zostało również niedawno zauważone na Jeziorze Rgielskim. Łosia zarejestrował Mariusz Kruszka, który regularnie łowi w tym zbiorniku. Jednak po raz pierwszy spotkał łosia.

Movie powstał, gdy zwierzę przechodziło przez tzw “Kamienna wyspa”, który znajduje się za cyplem w kierunku Rgielska. Movie pokazuje zwierzę najpierw brodzące w wodzie, a następnie zaczynające pływać.

Według przedstawicieli Nadleśnictwa Durowo liczebność łosi w okolicach Wągrowca rośnie.

– Obserwujemy je głównie od miasta do Bukowca i Kopaszyna. Biologia łosia pokazuje, że jest to osobnik, który pokonuje duże odległości, więc trudno oszacować, ile z nich na stałe przebywa na tym terenie – tłumaczy Ewa Muszyńska – Roth z Nadleśnictwa Durowo.

Łosie to nie jedyne rzadkie zwierzęta, które regularnie widuje się w powiecie wągrowieckim. Podobnie jest z wilkami. Kiedyś w pobliżu Skoki widziano również rysia.

Jak powszechnie wiadomo, pies jest najlepszym przyjacielem człowieka!  Wybierając psa dla siebie, musisz wziąć pod uwagę nasze warunki mieszkaniowe.  Nie musimy rezygnować z naszego marzenia o psie, jeśli nie mamy domu z dużym ogrodem.  Wiele ras psów świetnie czuje się w małych mieszkaniach.  Sprawdź jakiego psa wybrać do mieszkania w bloku.  Oto rasy psów, które dobrze czują się w małych mieszkaniach ---  style=“/>

Jakiego psa wybrać do mieszkania w bloku? Sprawdź rasy psów…

Jesteś świadkiem ciekawego wydarzenia? Skontaktuj się z nami! Wyślij informacje, zdjęcia lub wideo na następujący adres: [email protected]

Materiały promocyjne partnerów

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.