Magazyn Koloseum – 23.06. Transmisja telewizyjna i strumień on-line

Magazyn Koloseum – 23.06. Transmisja telewizyjna i strumień on-line

W ten weekend wielkie emocje przeżyją miłośnicy sportów walki. W Toruniu odbędzie się Polsat Boxing Promotions 8, a w walce wieczoru UFC w Las Vegas wystąpi Mateusz Gamrot. Te i inne motywy pojawią się w najnowszej edycji programu Colosseum. Transmisja magazynu Koloseum w Polsat Sport Additional i Polsatsport.pl.

Gośćmi Łukasza Jurkowskiego i Igora Marczaka w studiu będą prezes Polsat Boxing Promotions Emil Jędrzejewski oraz ekspert Przemysław Saleta. Dodatkowo połączymy się z Ihosvany Garcia – bohaterem walki wieczoru gali PBP 8.

ZOBACZ TAKŻE: Zapowiedź Babylon MMA 30

W sekcji MMA w studiu pojawi się mistrz wagi piórkowej FEN Kacper Formela. Towarzyszyć mu będzie jego supervisor Paweł Kowalik. Podczas gali FEN 40 zawodnik Mighty Bulls Gdynia w imponującym stylu pokonał Aleksandra Gorshechnika i obronił mistrzowski pas. W programie zajrzymy również za kulisy gali, która odbyła się w miniony weekend w Ostródzie.

Dodatkowo połączymy się z Mateuszem Gamrotem, który w ten weekend pojawi się w walce wieczoru UFC. Przeciwnikiem Polaka będzie Armen Tsarukyan. Z kolei Bartłomiej Stachura z Lowking.pl przeanalizuje zbliżające się starcie Polaka z Ormianinem.

Transmisja magazynu Koloseum w Polsat Sport Additional i Polsatsport.pl. Początek o 20:15.

mtu, Polsat Sport

Przejdź do Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i aktualności na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.