Mała kózka z ponad półmetrowymi uszami! To zwierzę naprawdę żyje!
Autor: Twitter: Anadolu Photographs
Zdjęcie ilustracyjne


Koza Simba urodziła się około dwa tygodnie temu w Karaczi w Pakistanie. Zwierzątko jest nie tylko urocze, ale ma też niezwykłą cechę, która odróżnia go od innych. Koza ma szansę pobić rekord w posiadaniu… najdłuższych uszu! Mierzą już ponad pół metra, a zwierzak się o nie potyka.

Pamiętasz słonia Dumbo? Chyba właśnie znaleźliśmy dla niego przyjaciela! Simba to koza, która urodziła się dwa tygodnie temu. Jej niezwykłe uszy mierzą aż 48 centymetrów! Koza nie jest jednak wybrykiem natury, ponieważ jej długie uszy są cechą gatunkową kóz nubijskich. Zwierzęta te są krzyżówką staroangielskich kóz mlecznych i kóz importowanych z krajów afrykańskich i arabskich. Sima jest jednak wyjątkową kozą nawet wśród swoich. Możesz zobaczyć movie o niezwykłym zwierzaku poniżej!


Ich mieszkania spłonęły w pożarze

Maciej Rybus został wykluczony z kadry narodowej. Michniewicz podjął decyzję

QUIZ: Jaki jest twój znak zodiaku?

Pytanie 1 z 5

Które z tych słów najbardziej Ci odpowiada?

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.