Małe dziecko bawiło się lwem. Nagranie okazało się hitem internetu. Oglądało je ponad milion osób

Lwy to duże, mięsożerne ssaki drapieżne. Dorosłe samce ważą średnio 190 kilogramów, a samice 130 kilogramów. Zwykle ludzie atakują, gdy brakuje im jedzenia.

Obejrzyj wideo
Dlaczego krokodyle płaczą? Skąd biorą się krokodyle łzy?

Dziecko bawiło się z lwem. Ten pozostał niewzruszony

Na profilu „Nature Magnificence” na Instagramie opublikowano movie, w którym można zobaczyć małe dziecko próbujące bawić się lwem przez szybę. Zwierzę pozostało niewzruszone, a mały chłopiec nie okazywał żadnych oznak strachu, nawet najmniejszego.

Robotic kelnerski to przyszłość gastronomii? Służy w kilku miastach w Polsce

Movie obejrzało już milion osób, a podobało się aż 277 tys. Użytkownicy Internetu. Ich reakcje są różne.

Lew: Dziecko wygląda bardzo smacznie

zażartował jeden z internautów.

A lew mówi: lepiej się ciesz, że ta szklanka jest między nami

– napisał inny.

Jak słodko

– czytamy.

Kto jest słodszy?

– pyta inny.

Floryda. Człowiek, który „bawił się” jaguarem, nie miał tyle szczęścia

Turyści często zaczepiają zwierzęta w zoo. Mężczyźni, którzy w zeszłym roku odwiedzili zoo w Jacksonville na Florydzie, mieli szczęście jak mały chłopiec. Przekroczył barierę bezpieczeństwa, zbliżył się do ogrodzenia i drażnił jaguara, kładąc rękę na ogrodzeniu. Zwierzę zaatakowało mężczyznę – drapiąc jego rękę ostrymi pazurami. Był hospitalizowany, ale na szczęście jego życie nie było zagrożone.

Orientarium w ŁodziŁódzkie Orientarium oferuje bilet za 1 zł Zła ocena jako warunek promocji

To osoba, która nie użyła głowy…

– powiedział wtedy “Newsweek” zastępca dyrektora zoo Dan Maloney. Dodał, że incydent zakończyłby się znacznie gorzej, gdyby zwierzę było w stanie mocniej chwycić samca.

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.