„Mamo podkreśl swoją urodę” – weź udział w konkursie i zdobądź 5000 zł!

Z okazji Dnia Matki marka WELLA wraz z siecią drogerii Rossmann przygotowała wyjątkowy konkurs. Koniecznie sprawdź, co należy zrobić, aby wziąć udział i co możesz wygrać! Wszystkie informacje o konkursie znajdują się poniżej. Nie wahaj się i dołącz do walki o nagrody!

„Producent kosmetyków WELLA i Drogerie Rossmann od lat podkreślają, jak ważne jest dobre samopoczucie matek. Eksperci z branży kosmetycznej doskonale wiedzą, co jest ważne dla kobiet. Z okazji Dnia Wszystkich Mam marki po raz kolejny postanowiły zorganizować wyjątkowy konkurs. To nie lada gratka, bo na zorganizowanie najpiękniejszego, wymarzonego Dnia Matki można dostać aż 5000 zł! Dodatkowo do wzięcia jest również 10 zestawów produktów do stylizacji włosów WELLA.

Co powinienem zrobić?

Idź na zakupy do Rossmanna lub na www.rossmann.pl/ Wystarczy kupić min. 2 produkty od Welli. Pamiętaj, że przynajmniej 1 z nich powinien być kosmetykiem marki WELLATON. Zachowaj paragon.

Następne kroki…

Wejdź na stronę konkursu https://www.poczujsiepiekna.pl/ i zgłoś swój udział w konkursie. W sekcji „Weź udział” podaj swoje dane kontaktowe: numer telefonu i adres e-mail. Przydadzą się później.

Główna rzecz! Odpowiedź na pytanie: co sprawia, że ​​czujesz się piękna? Liczy się jakość, a nie ilość – możesz użyć max. 300 znaków.

Gotowy! Prześlij nam swoje zgłoszenie konkursowe i czekaj na wyniki!

Co możesz wygrać?

Na szczęśliwców czekają bardzo atrakcyjne nagrody. Możesz wygrać nawet 5000 zł, co pozwoli Ci zorganizować wymarzony Dzień Matki. Więcej osób wygra 10 zestawów profesjonalnych produktów do stylizacji włosów WELLA.

Konkurs trwa od 1 maja do 31 maja 2022 roku.

Regulamin oraz wszelkie informacje o konkursie znajdują się na stronie Organizatora.

Trzymamy kciuki i powodzenia!

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.