Maria Andrejczyk zakończyła sezon przedwcześnie. Przegrała z kontuzją

Maria Andrejczyk poinformowała w piątek kibiców, że przedwcześnie zakończy starty w tym sezonie. Wszystko z powodu dolegliwości stawu barkowego.

Polski rzucający oszczepem przygotowywał się do udziału w Memoriał Kamili Skolimowskiej, który w tym roku po raz pierwszy stał się rozgrywką Diamentowej Ligi. Impreza rozpocznie się w sobotę na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

ZOBACZ TAKŻE: Pomogę innym, a Ty się mną zaopiekujesz

Dzień przed zawodami Andrejczyk wycofał się z udziału. “Niestety moje ciało kompletnie odmówiło posłuszeństwa, nie jestem już w stanie nic z tym zrobić i rezygnuję z jutrzejszego startu i reszty sezonu” – napisała rzucająca oszczepem na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Zawodniczka od ponad roku zmaga się z niewygojoną kontuzją stawu barkowego. Cierpiała już na kontuzję podczas igrzysk olimpijskich w Tokio. Andrejczyk podjęła teraz decyzję, że nie chce jeszcze bardziej pogłębiać swoich problemów zdrowotnych. W najbliższym czasie oprócz imprezy w Chorzowie opuści także Mistrzostwa Europy w Monachium, które rozpoczną się 15 sierpnia.

Przejdź do Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i aktualności na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.