Mbappe nie zagra z Wieteską. Francuzi tęsknią za rozpoczęciem sezonu piłkarskiego

PSG dobrze rozpoczęło ten sezon. Tydzień temu Paryżanie zdobyli Superpuchar Francji, pokonując FC Nantes 4:0. Nadszedł czas na inaugurację ligowych rozgrywek. Jednym z graczy, który dziś spróbuje powstrzymać Leo Messiego i spółkę jest Mateusz Wieteska. W meczu nie zagrają dwie paryskie gwiazdy.

Obejrzyj wideo
Dziennikarz Sport.pl kontra bramkarz Barcelony. Ale urwał. Bez szans [WIDEO]

Kylian Mbappe ranny. Nie będzie go w Clermont

PSG wejdzie w pierwszą grę osłabiony. W drużynie meczowej nie będzie miejsca dla Kyliana Mbappe. Francuzi przegapili już mecz o Superpuchar z zeszłego tygodnia. 23-latek od jakiegoś czasu zmaga się z problemami z mięśniami, które uniemożliwiają mu udział w meczach. Chodzi konkretnie o przywodziciela.

Więcej artykułów o podobnej treści można znaleźć na portalu Gazeta.pl.

Lewandowski będzie miał nowego przyjaciela. Alonso już pożegnał się z klubem

Tym samym Mbappe przegapi inaugurację sezonu. Na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie Francuzi powrócą do gry. PSG ma za kilka dni wydać kolejne ogłoszenie o jego stanie zdrowia. W zespole nie było też Renato Sanchesa, który zaledwie dwa dni temu podpisał kontrakt z Paryżanami. Jego debiut najprawdopodobniej odbędzie się w kolejnej rundzie.

Od strony Clermontu będzie można zobaczyć Mateusza Wieteską. Stoper był w składzie meczowym. Gwizdek sędziego pierwszego w meczu Clermont-PSG dzisiaj o 21:00.

Przegrał z Bayernem 1:6 i opuszcza klub.  Kierunek: JuventusPrzegrał z Bayernem 1:6 i opuszcza klub. Kierunek: Juventus

Sport.pl transmisje prosto z Barcelony

Prezentacja Roberta Lewandowskiego. Pierwszy mecz Polaka dla Barcelony na Camp Nou. A także reakcje kibiców, zdjęcia ze stadionu i miejsc, które teraz stają się sportowym i nie tylko sportowym domem kapitana reprezentacji Polski. Możesz śledzić to wszystko dalej Sport.pl dzięki relacjom specjalnego wysłannika Dominika Wardzichowskiego. Zdjęcia, smaki, relacje na żywo, zdjęcia i filmy. Do śledzenia w Sport.pl, a także na Instagram oraz TikToku.

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.