Media: Barcelona złożyła kolejną ofertę dla Lewandowskiego [Aktualizacja 20:25] ›FCBarca.pl

Barcelona kontynuuje starania o pozyskanie Roberta Lewandowskiego. Według dziennika Sport Barça złoży nową ofertę dla napastnika w przyszłym tygodniu. Z drugiej strony Atletyczny donosi, że szatnia Bayernu jest zmęczona Lewandowskim.

Jak donosi Sport Barcelona ma zamiar aktywować jedną z dźwigni w przyszłym tygodniu, a następnie zaoferować Bayernowi za Lewandowskiego prawie 40 milionów euro. Barça wie, że rozmowy z Bawarczykami nie będą łatwe, ale nie chce przesadzać z proponowaniem zbyt dużych pieniędzy dla zawodnika, którego kontrakt wygasa za rok. W tym kontekście klub zdaje sobie jednak sprawę, że prawdopodobnie będzie musiał ulepszyć swoją ofertę w oparciu o szereg zmiennych. Celem Barcelony jest osiągnięcie porozumienia z Bayernem do połowy lipca, aby Polak nie musiał rozpoczynać przedsezonu z drużyną Juliana Nagelsmanna i jak najszybciej mógł dołączyć do drużyny Xaviego.

Tymczasem Atletyczny donosi, że szatnia Bayernu jest zmęczona obecną sytuacją. Jeden z weteranów miał ujawnić, że drużyna oczekiwała nawet odejścia Lewandowskiego. Niektórzy z jego przyjaciół mają dość jego publicznego pozowania, a także jego samolubnego podejścia na boisku. Pomimo tego, że władze klubu z Monachium powtarzają, że Lewandowski wywiąże się z kontraktu, wydaje się to mało prawdopodobne, także dzięki sprowadzeniu Sadio Mane. Według Atletyczny Nagelsmann miał również przedstawić reżyserom różne koncepcje wykorzystania Senegalu w trakcie ataku.

AKTUALIZACJA

18:13 Jak donosi BildBarcelona złożyła dziś drugą ofertę w wysokości 35 milionów euro. Pierwsza wynosiła 32 miliony i nie obejmowała premii. Bayern nie sprzeda Lewandowskiego za mniej niż 50 mln. Z kolei polski dziennikarz Tomasz Włodarczyk informuje, że propozycja katalońskiego klubu to 35 mln euro + 5 mln zmiennych.

20:25 Christian Falk z Bilda potwierdza, że ​​oferta Barcelony jest nadal niewystarczająca dla Bayernu.

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.