Mistrzostwa Polski ESL. Tytułowy kryzys obrotów trwa. Illuminar nadal bez punktów sportowych

Sytuacja w grupie B Mistrzostw Polski ESL jest nadal niezwykle napięta. Faworyci mają swoje problemy, a lider pozostaje w swoim wygodnym fotelu. Najbardziej szokująca jest jednak beznadziejna forma Illuminar Gaming. Zagrali już trzy mecze, po których mają… zero punktów!

Obejrzyj wideo

F1 22 NA PS5. Nowi kierowcy, najnowszy utwór, duże zmiany w menu

Mistrzostwa Polski ESL. PALOM jest ścigany

Dwa mecze PGE Turowa Zgorzelec, szanse na skrócenie dystansu do PALOMY dla ThunderFlash oraz MAD DOG’S PACT i Ungentium od Illuminar Gaming, które wciąż goniły swoje pierwsze punkty. Było sporo scenariuszy do napisania w grupie B w czwartek wieczorem, a każdy zespół chciał to zrobić na własnych warunkach. Komu w końcu się udało?

Po pierwsze, szczęśliwy serwer Illuminar Gaming i ThunderFlash. Sprzedaż tytułu wciąż ma drawback z otwarciem swoich osiągnięć w nowym sezonie. Chwiejne usposobienie IHG objawiło się również w tym meczu, kiedy mimo bardzo dobrej pierwszej połowy drużyna była kompletnie zagubiona w ataku. TF wykorzystała niedociągnięcia przeciwnika, odrobiła straty i ostatecznie wygrała cały mecz. Illuminar cały czas szoruje dół tabeli grupowej, podczas gdy młodzi gracze ThunderFlash umocnili swoją pozycję za plecami PALOMY.

Mistrzostwa Polski ESL. Pogoń lidera grupy B. Szansa na pierwsze punkty za obrót tytułu

PGE Turw Zgorzelec wreszcie miał okazję nieco bardziej aktywnie zagrać w EMP. Przed wczorajszymi zawodami “Tura” rozegrała tylko jeden mecz, ale został wygrany. Ich pierwszym przeciwnikiem był MAD DOG’S PACT, więc twardy orzech do zgryzienia. Wreszcie Turw nie poradził sobie. PACT potrafi rozprawić się z niepokonanym przeciwnikiem na Inferno, dzięki czemu – podobnie jak ThunderFlash – stara się utrzymać zabójcze tempo narzucone przez lidera grupy.

Więcej treści e-sportowych na Gazeta.pl.

Turw miał szansę się trochę zrehabilitować w meczu z Ungentium pod koniec czwartku. Ci z kolei starali się wreszcie zacząć zbierać oczy na ich konto. Na mapę wybrano Dust2, co jest nietypowe dla Mistrzostw Polski ESL. Zmiana szachownicy po przegranej z PACT nie pomogła Turowowi, który po raz drugi z rzędu musiał rozpoznać swojego rywala. Ungentium odbiło się nieco od dna, ale do bezpiecznych pozycji jeszcze daleka droga, a w jego porażce może pomóc tylko większa regularność ekipy Dominika “Grubego” broadskiego.

Adil „Krzyk” BenriltomBlama w mistrzostwach e-sportu. Chowka opuści Europę

Wyniki czwartkowych Mistrzostw Polski ESL w grupie B:

  • Illuminar Gaming 10:16 ThunderFlash (starożytny)
  • PGE Turw Zgorzelec 12:16 PAKT WŚCIEKŁEGO PSA (Inferno)
  • Ungentium 16:11 PGE Turw Zgorzelec (Pył2)

Tabela Grupy B Mistrzostw Polski ESL

  1. PALOMA ~ 9 punktów
  2. PAKT WŚCIEKŁEGO PSA ~ 6 punktów
  3. ThunderFlash ~ 6 punktów
  4. PGE Turw Zgorzelec ~ 3 punkty
  5. Ungentium ~ 3 punkty
  6. Gry świetlne ~ 0 punktów

/ Mecz piłki nożnej Polska - Holandia w WarszawieNasz zespół jest tak silny jak zawsze. Niestety tylko w FIFA 23

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.