Mistrzostwa Świata w piłce siatkowej 2022: Polska – Chorwacja. Transmisja telewizyjna i strumień on-line

Polska siatkarka zainauguruje z Chorwacją mistrzostwa świata kobiet w 2022 roku. Zdecydowanym faworytem meczu, który odbędzie się w Arnhem w Holandii, jest drużyna biało-czerwona. Czy zaczną turniej od zwycięstwa? Transmisja meczu Polska – Chorwacja w Polsat Sport i Polsat Field Go.

Podopieczni Stefano Lavariniego mają nadzieję, że dołączą do mistrzostw świata w siatkówce, które odbędą się w Polsce i Holandii. Biało-czerwoni wracają do mistrzostw po 12 latach nieobecności.

Przed przyjazdem do Arnhem nasi siatkarze, gdzie rozegrana zostanie faza grupowa, wzięli udział w towarzyskim turnieju we Włoszech. Niestety Polki nie radziły sobie tam dobrze. Przegrali wszystkie mecze (Serbia, Włochy, Turcja), a na dodatek ich powrót do kraju trwał wiecznie.

ZOBACZ TAKŻE: Partnerzy reprezentacji Polski siatkarzy. Kibicują polskim zawodnikom na mundialu 2022 (ZDJĘCIA)

Z kolei Chorwaci w bardzo dobrych nastrojach dołączą do mundialu. Na przełomie sierpnia i września wzięli udział w eliminacjach mistrzostw Europy. Wygrali pięć z sześciu meczów i to wystarczyło, aby z drugiego miejsca zakwalifikować się do mistrzostwa Starego Kontynentu. To w dużej mierze zasługa Ferhata Akbasa, który był pierwszym trenerem drużyny od początku roku.

Faworytami meczu – przynajmniej na papierze – są Polki. Obie drużyny grały ze sobą pięć razy i za każdym razem drużyny biało-czerwone okazywały się lepsze. Jak będzie tym razem?

Transmisja na żywo z meczu Polska – Chorwacja od godziny 17:50 w Polsat Sport. Begin studia przedmeczowego o 17:00

PN, Polsat Sport

Przejdź do Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i aktualności na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.