Money wyleciał w powietrze. Zobacz, co napisał do polskich piłkarzy

Z powodu kontuzji Matty Money nie może wziąć udziału we wrześniowym obozie treningowym reprezentacji Polski. Wspiera swoich kolegów z drużyny na odległość. Miał dla nich wiadomość w mediach społecznościowych, ale nie do końca o to chodziło.

KK


WP SportoweFakty / Matty Money

Od momentu otrzymania polskiego paszportu Matty Money stał się ważną postacią w reprezentacji Polski. Niestety kontuzja ścięgna podkolanowego była na drodze do kolejnych występów.

25-latek doznał tego na początku września podczas meczu Aston Villi z Manchesterem Metropolis (1-1).

Początkowo wydawało się, że kontuzja nie będzie aż tak poważna, ale ostatecznie na kilka tygodni wyeliminował Casha z gry i Czesław Michniewicz nie mógł powołać go na mecze Ligi Narodów z Holandią i Walią.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewspport: dziwne! „Zgubił” however, a potem… Musisz to zobaczyć

Piłkarz jednak na dystans wspierał Biało-Czerwonych przed starciem z „Oranjami”, które odbyło się w czwartek w Warszawie na PGE Narodowym.

W mediach społecznościowych (Twitter i Instagram) zamieścił hasło, które miało rozweselić naszych zawodników w związku z walką. Chochlik został prawdopodobnie wykonany przez tłumacza, który nie do końca tłumaczył to, czego chciał gracz, bo „Dalej chłopcy” zamieniło się w… „Chodźcie chłopcy”.

Jak wiemy, wsparcie Casha niewiele pomogło. Holendrzy nie pozwolili Polakom grać zbyt dużo w piłkę i pewnie wygrali 2:0.

25-latek w reprezentacji zadebiutował 12 listopada 2021 roku w meczu z Andorą. Od tego czasu zaliczył siedem występów i jednego gola (w wyjazdowym meczu z Holandią w Lidze Narodów).


Zobacz też:
Stało się. “Lewy” nie mógł tego znieść, a dla personelu oznacza to tylko jedno
Kibice mają dość Michniewicza! Ten wynik mówi sam za siebie

Pomóż nam ulepszyć WP SportoweFakty. Odpowiedz na dwa krótkie pytania.

Czy Matty Money jest podstawowym zawodnikiem reprezentacji Polski?

zagłosuj jeśli chcesz zobaczyć wyniki

zgłoś błąd

WP SportoweFakty

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.