Musi przejść operację. Zobacz, co się stało z jego bicepsem

Fani kulturystyki mieli nadzieję, że w tym roku Petar Klancir pojawi się na scenie podczas Mr. Olympia. Niestety Chorwat doznał poważnej kontuzji, która uniemożliwi mu starty w jakichkolwiek rozgrywkach w tym sezonie.

Igor Kubiak

Petar Klancir

Instagram / instagram.com/ifbb_pro_petar_klancir/ / Petar Klancir

„W tym tygodniu zraniłem biceps, zerwałem (znowu) ścięgno w prawym ramieniu” – napisał Petar Klancir w mediach społecznościowych.

Chorwat opublikował zdjęcie przedstawiające wyraźnie zniekształcony mięsień bicepsa (patrz poniżej). 32-latek ujawnił, że w przyszłym tygodniu będzie miał rezonans magnetyczny, a następnie przejdzie operację.

Klancir nie zdradził fanom, jak doszło do poważnej kontuzji. Okazuje się, że 10 lat temu miał podobny downside, ale dotyczył on lewego bicepsa.

„Mimo to czuję się pozytywnie i pokonam to bez walki, może nie będę w stanie trenować rąk i pleców, ale to nie znaczy, że nie mogę rozwijać się w innych grupach mięśniowych, zwłaszcza w nogach i ABS – podkreślił.

Rok 2022 mógłby zostać określony przez Klancira jako pechowy. Przegrał początek sezonu z powodu problemów z wizą amerykańską, co uniemożliwiło mu pojawienie się na dwóch imprezach kulturystycznych.

Źródło: instagram.com/ifbb_pro_petar_klancir/
Źródło: instagram.com/ifbb_pro_petar_klancir/

Przeczytaj także:
-> Drapieżnik. Fani byli pod wrażeniem Polaka
-> Dramat legendy. Pojawiły się nowe informacje

ZOBACZ WIDEO: Messi ciężko pracuje na początku sezonu, a żona?! Te zdjęcia to ewenement

zgłoś błąd

WP SportoweFakty

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.