Nagła decyzja polskiego mistrza świata! “Może jestem szalony”

Muszę kończyć sezon letni z bólem w sercu lub w plecach. Muszę przyznać, że wraz z trenerem mieliśmy nadzieję, że po starcie w Grecji, gdzie moje skoki wyglądały całkiem przyzwoicie, sezon przebiegł zupełnie inaczej. Kolejny brak startów i kolejne słabe występy tylko potwierdziły, że trzeba odpuścić sezon i po prostu odpocząć, rozpocząć przygotowania z pełnym cyklem treningowym i przygotować się do sezonu halowego – napisał Paweł Wojciechowski w poście opublikowanym na Instagramie.

Przez prawie 11 lat kariery sportowej nie miałem przerwy w sporcie dłuższej niż 2 tygodnie, nie licząc oczywiście poważnych kontuzji, więc szczerze mówiąc… potrzebuję resetu. Broni jeszcze nie wieszam, choć z dziury trudno wspiąć się na szczyt. Zrozumieją to tylko ci, którzy mieli wcześniej podobną sytuację. Może zwariowałam, że wciąż mam na to ochotę, a nienawiść mnie nie demotywuje. Do zobaczenia później – dodany.

Tegoroczne lekkoatletyczne Mistrzostwa Europy odbędą się w Monachium. Wydarzenie rozpocznie się 15 sierpnia i zakończy 6 dni później.


Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.