Nagłe wtargnięcie zwierzyny na drogę jako przyczyna wypadku młodej kobiety!

Młoda kobieta, która uderzyła w drzewo po tym, jak leśne zwierzę wbiegło na drogę przed maską swojego samochodu, może mieć bardzo pecha.

Poznaliśmy przyczynę wypadku, w którym ucierpiał 29-latek.

W czwartek (22 września), kilka minut po godzinie 4:00, dyżurny iławskiej policji został poinformowany o samochodzie, który uderzył w drzewo.

– Na miejscu funkcjonariusze początkowo ustalili, że 29-letnia kobieta prowadząca Volkswagena na prostym odcinku drogi w wyniku nagłego wtargnięcia zwierząt leśnych straciła kontrolę nad pojazdem, wjechała na przeciwny pas i uderzyć w drzewo – mówi św. Asp. Joanna Kwiatkowska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Iławie. – Ranną kobietę zabrano do szpitala.

Wczoraj niestety obfitowało w wypadki drogowe i nie był to jedyny wypadek.

Do godziny 15.00 na ul. Rzepnikowskiego w Lubawie jedzie 21-letni łazik nie ustąpił pieszego na przejściu dla pieszych i uderzył go. Dziecko zostało przewiezione do szpitala w Olsztynie.

Jednak około godziny 20:00 na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 15 z drogą wojewódzką w Sampławiu 51-letni kierowca Citroena na skrzyżowaniu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do kolizji z nieoświetlony motorower. 16-latek został przewieziony do szpitala w Olsztynie.


Policja namawia do zachowania ostrożności na drodze i dostosowania stylu jazdy do coraz trudniejszych warunków!


Na podstawie: KPP w Iławie / wyd. kontakt@infoilawa.pl.

Dziecko zostało przewrócone na tym przejściu dla pieszych w Lubawie.
Zdjęcia Mapy Google.

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.