Natychmiastowa reakcja niemieckich dziennikarzy na Cristiano Ronaldo. Nie mają wątpliwości – Bundesliga – Sport Wprost

Robert Lewandowski nadal zamierza opuścić Bayern Monachium. 33-latek otwarcie to zadeklarował. Choć jego kontrakt obowiązuje jeszcze rok, jest zdeterminowany, by przekonać działaczy bawarskiej drużyny do jego sprzedaży. Napastnik chce odejść do FC Barcelony, która złożyła już dwie oferty, ale żadna z nich nie została pozytywnie rozpatrzona przez mistrzów Niemiec.

Cristiano Ronaldo może zastąpić Roberta Lewandowskiego w Bayern

Szefowie Die Roten upierają się, że Lewy zostanie z zespołem przez kolejny sezon. Hasan Salihamidzić i Oliver Kahn dementują plotki o kapitanie reprezentacji Polski niemal codziennie. Nie zamierzają sprzedawać swojej największej gwiazdy, ale gdyby tak się stało i 33-latek ostatecznie opuściłby katalońską Dumę, media uznałyby Bayern Monachium za godnego następcę. W piątek 24 czerwca hiszpański dziennik “AS” poinformował, że Cristiano Ronaldo może dołączyć do drużyny Bawarii.

Portugalczyk myśli o opuszczeniu Manchesteru United. Wynika to z braku awansu do Ligi Mistrzów, a także bierności na rynku transferowym. Co więcej, dziennikarze uważają, że gwiazda jest gotowa obciąć swoją kosmiczną pensję, nawet do 8-10 mln euro na sezon.

Na plotki reagują niemieccy dziennikarze. Odcięli temat

Duże emocje wzbudziły informacje podane przez hiszpańską prasę. Nic dziwnego, ponieważ przeniesienie Cristiano Ronaldo do Bayernu Monachium byłoby niewątpliwie hitem transferowym tego okienka transferowego. Doniesienia medialne z Półwyspu Iberyjskiego zostały jednak szybko zweryfikowane przez niemieckich dziennikarzy. Christian Falk z “Bildy” i Florian Plettenberg z “Sky Sports activities Deutschland” zdementowali tę plotkę. Obaj doskonale orientują się w realiach mistrzów Niemiec i według nich w tej chwili nie ma tematu dołączenia do klubu słynnego Portugalczyka.


świergotświergotPrzeczytaj także:
Siatkarz ujawnił kulisy zakończenia kariery zawodowej. To nie był jego plan

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.