“Nie do wiary.” Kibice Jagiellonów zablokowali występ „Jurasa” w meczu charytatywnym Pika Nona

Fundacja Naszpikowani zorganizowała charytatywny mecz gwiazd pomiędzy fundacją a zespołem Pectus. Impreza odbędzie się 8 lipca na stadionie Jagiellonii Białystok, a cały dochód z inwestycji zostanie przeznaczony na remont i wyposażenie ośrodka dla osób z autyzmem. Swój udział w wydarzeniu potwierdzili m.in. Łukasz Załuska, Marcin Wasilewski, Taras Romanczuk, Jacek Krzynówek i Piotr Świerczewski. Komentatorem będzie Dariusz Szpakowski, dziennikarz TVP Sport. Jedna z zaproszonych osób nie będzie mogła pojawić się na wydarzeniu.

Obejrzyj wideo
Wypowiedź Kamila Glika po meczu z Holandią. „Poświęciłem nawet Serie A, by pojechać na Mistrzostwa Świata”

„Juras” nie zagra w charytatywnym meczu kibiców Jagiellonii. “Nie do wiary”

Łukasz “Juras” Jurkowski znalazł się na plakacie promującym charytatywny mecz gwiazd pomiędzy Fundacją Naszpikowani a zespołem Pectus. Docelowo były zawodnik KSW nie pojawi się na imprezie, o czym poinformował na Twitterze „Juras”. Powód tej decyzji może być zaskakujący. – Kibice Jagiellonii Białystok zablokowali mi występ w lipcowym meczu CHARYTATYWNY. Jeżdżę po całej Polsce, aby pomóc swoim wizerunkiem, prowadzę imprezy piłkarskie, piję piwo z kibicami w Poznaniu, Krakowie czy Gdańsku, ale tam im nie pasowali, że powinienem grać. Niewiarygodne” – pisał Jurkowski. .

Można przypuszczać, że takie zachowanie kibiców Jagiellonii Białystok jest związane z klubową przynależnością Łukasza „Jurasa” Jurkowskiego. Komentator gal MMA jest kibicem Legii Warszawa, a od 2015 roku jest konferansjerem na stadionie przy Łazienkowskiej 3 w Warszawie.

Mecz charytatywny w Białymstoku rozpocznie się w piątek 8 lipca o godzinie 17:30. Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny.

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.