Nie tego Hiszpanie oczekiwali od Lewandowskiego! „Był zmiażdżony”

Minęło kilka miesięcy od końca głośnego saga transferowa z udziałem Roberta Lewandowskiego. Polak od razu udowodnił, że nie bez powodu należy do grupy najlepsi piłkarze na świecie i szybko zaczął strzelać gole dla nowego klubu.

Zainteresowanie 34-latkiem wzrosło jeszcze bardziej po dołączeniu do FC Barcelona. Dziennikarze z całego świata bacznie obserwują teraz poczynania „Lewy” nie tylko w Hiszpanii, ale także w reprezentacji Polski. Czwartek Mecz Polska – Holandia w Lidze Narodów Nie wykonał jednak poleceń kapitana „Biało-Czerwonych” i wszystko obserwowali hiszpańscy dziennikarze. Po spotkaniu mocnymi słowami opisali występ gwiazdy „Katalońskiej Dumy”.

Grzegorz Mielcarski: To była gra bezradności. Nawet Lewandowski zawiódł

Hiszpańskie media od razu zaczęły pisać o nieudanym meczu Lewandowskiego. Dziennikarze madryckiego portalu „AS” nie ugryzli się w język i otwarcie pisali, co myślą o meczu Polska-Holandia:Trio Timber-van Dijk-Ake nie dało Lewandowskiemu żadnych szans. Trzy fizycznie potężne stopery rządziły tego wieczoru w obronie ”. Nieco ostrzejsze działanie napastnika “Blaugrany” opisał “Marka”. Według dziennikarzy ten portal „Holandia zmiażdżyła Roberta Lewandowskiego”.

“Mundo Deportivo” zwrócił uwagę na polsko-holenderski pojedynek pomiędzy piłkarzami Barcelony. “De Jong i Depay pokonali Lewandowskiegoale cena była wysoka. Pomocnik został po przerwie w szatni, a Memphis doznał kontuzji już na początku drugiej połowy. ”

Dziennikarze katalońskiego „Sportu” w nieco łagodniejszych słowach odnieśli się do porażki polskiej drużyny. “Lewandowski, który przyszedł na spotkanie po strzeleniu ośmiu bramek w ostatnich pięciu meczach ligowych, ledwo przeszkadzał bramkarzowi Remko Pasveerowi“- zauważyli.

Kolejny mecz zostanie rozegrany z Walią 25 września o godzinie 20.45.

Mecz Polska-Holandia to lek na zatrucie iluzji


Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.