Niebiańskie święto gwiazd M na miłość z nieprzyjemnym widokiem w tle. Wieczorek zabrał żonę na Sycylię i pokazał, co tam znaleźli – WIDEO
Autor: Instagram
Niebiańskie święto gwiazd M na miłość z nieprzyjemnym widokiem w tle. Krystian Wieczorek zabrał żonę na Sycylię i pokazał, co tam znaleźli – WIDEO


Krystian Wieczorek i jego żona Maria, znana z “M jak miłość”, wyjechali na bajeczne wakacje na Sycylię, ale to, co ich spotkało, nie ma nic wspólnego z pięknymi ujęciami włoskiej wyspy, którymi dzielą się na swoich profilach na Instagramie. Choć na zdjęciach z wakacji Wieczory wyglądają tak, jakby pojechały do ​​raju na ziemi, tak naprawdę w odwiedzanych miejscach zastawali nieprzyjemne i często obrzydliwe widoki. Wreszcie gwiazda “M jak miłość” opublikowała movie, w którym przedstawił zupełnie inny obraz romantycznych wakacji z żoną. Zobacz WIDEO i ZDJĘCIA Wieczorki na wakacjach.

Święta Krystiana i Marii Wieczorek na Sycylii nie wyglądają tak pięknie jak na zdjęciach!

Dzięki “M jak miłość” Krystian Wieczorek poznał swoją żonę Marię, z którą w tym roku będzie obchodził szóstą rocznicę ślubu. Ostatni raz małżonkowie wystąpili razem w serialu w maju 2016 r. To właśnie z piękną Pauliną Lipską, nauczycielką rysunku, graną przez Marię Szafirską, Andrzej Budzyński zdradził swoją pierwszą żonę Martę (Dominika Ostałowska). Od tego czasu rodzina Wieczorków nie miała okazji występować razem nigdzie w serialu, ale chętnie dzielą się swoją prywatnością na swoich profilach na Instagramie.

Od kilku dni gwiazdy “M jak miłość” są na wakacjach na Sycylii, ale to, co pokazują na zdjęciach, nie jest do końca prawdą. W ich relacjach z wakacji włoska wyspa wygląda fantastycznie! Piękne, piaszczyste plaże, urokliwe zatoczki z łodziami rybackimi, malownicze kawiarenki. Tak wygląda obraz wakacji w rodzinie Wieczorków, ale nie tylko. W końcu aktor z “M jak miłość” odważył się udostępnić movie, z którego wyraźnie widać, że to, co zastali na Sycylii, ich obrzydziło. Para nie spodziewała się takich poglądów.


„Nie mówię, że nie powinniśmy zauważać śmieci w polskich lasach, ale to, co można zaobserwować na Sycylii, jest czymś niezwykłym. Piękno miejsc zderza się z wszechogarniającymi śmieciami. Na każdym kroku. Niemożliwe, żeby przybył don Corleone z wysypiska śmieci😉 #sycylia # śmieci # ojciec chrzestny #doncorleone “- napisał Wieczorek pod WIDEO na swoim Instagramie, gdzie przedstawił nieprzyjemny widok, drugą stronę romantycznych wakacji z żoną Marią.

Małżonkowie z “M jak miłość” na zdjęciach z wakacji zderzyli dwie rzeczywistości. Idealne wakacje na słonecznej wyspie, na której mogą być razem, chwalić się całemu światu, jak kwitną ich uczucia nawet sześć lat po ślubie, z ohydnym widokiem na ulice Sycylii, tonącą w śmieciach, marnotrawstwie turystów i mieszkańców . Dzięki temu możemy poznać całą prawdę o wakacjach rodziny Wieczorków, a nie tylko kierowane, pozwane relacje z wakacji.


Anna Mucha i Krystian Wieczorek pożegnali się z M jak miłość. Magda i Andrzej Budzyńscy są tacy szczęśliwi po raz ostatni

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.