niedziela – 24 lipca 2022

W zestawieniu znajdują się informacje o transmisjach na żywo i premierach w TVP wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA: Liga Narodów FIVB, Bolonia, Włochy – finał: USA – FRANCJA


01:30 MLS – 22. kolejka: TORONTO FC – CHARLOTTE FC

Komentarz: Robert Zieliński – Piotr Kobierecki

01:55 Puchar Florydy: ARSENAŁ FC – CHELSEA FC

Komentarz: Przemysław Pawlak – Maciej Żurawski

4:55 Piłkarska wycieczka mistrzów: REAL MADRYT CF – FC BARCELONA

Komentarz: Bożydar Iwanow – Piotr City

10:00
Magazyn WYSOKIE TŁOCZENIE

Studio: Michał Kołodziejczyk – Dariusz Szpakowski, Filip Surma, Jakub Kręcidło, Mateusz Rokuszewski

12:30
Fortuna 1. liga – 2. kolejka: GKS TYCHY – ŁKS ŁÓDŹ

Komentarz: Piotr Przybysz – Tomasz Łapiński (z Tychów)
Reporter: Tomasz Krochmal

13:25
Pierwsza kolejka Ligi Jupilerów: CLUB BRUGGE KV – KRC GENK

Komentarz: Julian Kowalski – Dominik Guziak

13:25
2. Bundesliga – 2. kolejka: KARLSRUHER SC – SC MAGDEBURG


13:25
2. Bundesliga – 2. kolejka: HAMBURGER SV – HANSA ROSTOCK

Komentarz: Mateusz Juza

13:25
2. Bundesliga – 2. kolejka: ARMINIA BIELEFELD – SSV JAHN REGENSBURG


14:50
Fortuna 1. liga – 2. kolejka: GÓRNIK ŁĘCZNA – SANDECJA NOWY SĄCZ

Komentarz: Marcin Feddek

16:00 eWinner 2. liga – 2. kolejka: STOMIL OLSZTYN – ZAGĘBIE II LUBIN Relacja na żywo

Komentarz: Bartosz Pająk

17:10 PKO BP Ekstraklasa – II runda: WSTĘP NA MECZ

Studio: Cezary Olbrycht (z Wrocławia)
Reporterzy: Mariusz Wróblewski, Maciej Klimek

17:25
PKO BP Ekstraklasa – II runda: ŚLĄSK WROCŁAW – POGOŃ SZCZECIN

Komentarz w Canal+: Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski (z Wrocławia)
Komentarz do Radia Gol 1: Mateusz Stóf (z Wrocławia)

17:50
Fortuna 1. liga – 2. kolejka: GKS KATOWICE – BRUK-BET TERMALICA


19:30
Magazyn LIGA + DODATKOWE

Studio: Bartosz Gleń, Krzysztof Marciniak – Marek Jóźwiak, Marcin Baszczyński, Adam Lyczmański

19:40 eWinner 2. liga – 2. kolejka: GKS JASTRZĘBIE – GÓRNIK POLKOWICE Relacja na żywo

Komentarz: Jan Sławiński – Patryk Rokicki

20:55
Liga brazylijska – 19 kolejka: SE PALMERIA – SC INTERNACIONAL Relacja na żywo

Komentarz: Bartłomiej Rabij – Piotr Kobierecki

22:55
Liga brazylijska – 19 kolejka: ATLETICO MINEIRO – SC KORYNTIAN PAULISTA Relacja na żywo

Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Bartłomiej Rabij


00:00
Main League Baseball: DETROIT TYGRYS – MINNESOTA BLIŹNIAKI


03:00
Main League Baseball: OAKLAND ATHLETICS – TEXAS RANGER


19:30
Main League Baseball: SKARPETY BOSTON CZERWONE – TORONTO BLUE JAYS


02:00
Gala Prime Rank, Hinckley, Wielka Brytania – kategoria piórkowa: JOET GONZALEZ – ISAAC DOGBOE Relacja na żywo

Komentarz: Andrzej Kostyra – Igor Jakubowski


14:00
PDC World Matchplay kobiet, Blackpool, Wielka Brytania: KWARTAŁ, PÓŁFINAŁ I FINAŁ

Komentarz: Jakub Łokietek

22:00
PDC World Matchplay, Blackpool, Wielka Brytania: FINAŁ

Komentarz: Jakub Łokietek


16:30
PGA European Tour – Cazoo Traditional, Southport, Wielka Brytania: FINAŁ Relacja na żywo
* (również od 17:00) w kanale golfowym)

Komentarz w Golf Channel Polska: Jacek Individual

21:00
PGA Tour – 3M Open, Blaine, USA: FINAŁ Relacja na żywo

Komentarz: Jacek Osoba


11:30
Tour de France kobiet, Francja: PREZENTACJA ZESPOŁU Relacja na żywo


13:00
Tour de France kobiet, Francja: POZIOM 1 Relacja na żywo

Komentarz: Stanisław Brzósko – Arlena Sokalska

16:15 Tour de France, Francja: ETAP 21 Relacja na żywo

Komentarz: Tomasz Jaroński – Dariusz Baranowski


09:45 Wycieczka po mieście, Chorzów – Śląsk Koszyk: MECZ PÓŁFINAŁOWY Relacja na żywo

Komentarz: Rafał Darżynkiewicz

12:15
Miasto Wycieczka, Chorzów – Silesia Koszyk:MECZ FINAŁOWY Relacja na żywo

Komentarz: Rafał Darżynkiewicz


01:35
Mistrzostwa Świata 2022 – Eugene / Portland, USA: STUDIO Relacja na żywo

Studio: Maciej Kurzajewski – Patrycja Wyciszkiewicz-Zawadzka, Angelika Cichocka
Studio: Szymon Borczuch – Marek Plawgo (z Eugene’em)
Reporterzy: Aleksander Dzięciołowski, Michał Chmielewski

01:45
Mistrzostwa Świata 2022 – Eugene / Portland, USA: DZIEŃ 9 – SESJA NOCNA Relacja na żywo
* (od 02:05 również w TVP 1)

Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz – Sebastian Chmara (z Eugene’em)
Komentarz do Radia Gol 1: Wojciech Nowakowski

12:00
Magazyn ATLETY


15:05
Mistrzostwa Świata 2022 – Eugene / Portland, USA: STUDIO Relacja na żywo

Studio: Kacper Tomczyk – Monika Pyrek, Grzegorz Sudoł
Reporterzy: Szymon Borczuch, Aleksander Dzięciołowski, Michał Chmielewski

15:10
Mistrzostwa Świata 2022 – Eugene / Portland, USA: DZIEŃ 10 – SESJA POPOŁUDNIOWA Relacja na żywo

Komentarz w TVP: Jarosław Idzi – Marek Plawgo (z Eugene’em)

siatkówka mężczyzn
17:00
Liga Narodów FIVB, Bolonia, Włochy — Mecz o 3. miejsce: STUDIO Relacja na żywo
* (również o 20:00 i 23:00)

Studio: Przemysław Iwanczyk – Andrzej Wrona, Ireneusz Mazur, Maciej Jarosz, Wojciech Drzyzga
Reporter: Marcin Lepa

17:45
Liga Narodów FIVB, Bolonia, Włochy — Mecz o 3. miejsce: POLSKA – WŁOCHY Relacja na żywo

Komentarz w PS: Tomasz Swędrowski – Damian Dacewicz (z Bolonii)
Komentarz w TVP: Piotr Dębowski – Radosław Panas
Komentarz do Radia Gol 2: Mateusz Pietrzak, Szymon Miszczak

20:45 Liga Narodów FIVB, Bolonia, Włochy – finał: USA – FRANCJA Relacja na żywo

Komentarz w PS: Tomasz Swędrowski – Damian Dacewicz (z Bolonii)
Komentarz do Radia Gol 1: Mateusz Pietrzak, Mateusz Wiśniowski

Siatkówka plażowa
18:30 CEV Seashore Professional Tour Futures, Warszawa: CEREMONIA MEDALI Relacja na żywo

Komentarz: Bartosz Heller – Damian Wojtasik


10:00
CEV Seashore Professional Tour Futures, Warszawa – półfinał: CHMIŁ / LAZARENKO – TURYN / TURYN Relacja na żywo

Komentarz: Marek Magiera – Joanna Mirek

11:00 rano
CEV Seashore Professional Tour Futures, Warszawa – półfinał: JUAN / DONG – KOCIOŁ / ŁODEJ Relacja na żywo

Komentarz: Marek Magiera – Joanna Mirek

14:15
CEV Seashore Professional Tour Futures, Warszawa – mecz o 3 miejsce: TURYNA / TURYNA – JUAN / DONG Relacja na żywo

Komentarz: Marek Magiera – Joanna Mirek

16:30
CEV Seashore Professional Tour Futures, Warszawa – finał: CHMIŁ / LAZARENKO – KOCIOŁEK / ŁODEJ Relacja na żywo

Komentarz: Marek Magiera – Joanna Mirek


12:00
CEV Seashore Professional Tour Futures, Warszawa – półfinał: KRUK / MISZCZUK – KĄDZIOŁA / OCIEPSKI Relacja na żywo

Komentarz: Bartosz Heller – Damian Wojtasik

13:00
CEV Seashore Professional Tour Futures, Warszawa – półfinał: JUCHNEVIC / WASILJEW – JANIAK / BROŻYNIAK Relacja na żywo

Komentarz: Bartosz Heller – Damian Wojtasik

15:15
CEV Seashore Professional Tour Futures, Warszawa – mecz o 3 miejsce: KRUK / MISZCZUK – JUCHNEVIĆ / WASILJEV Relacja na żywo

Komentarz: Bartosz Heller – Damian Wojtasik

17:30
CEV Seashore Professional Tour Futures, Warszawa – finał: KORONA / CIEPŁA – JANIAK / BROŻYNIAK Relacja na żywo

Komentarz: Bartosz Heller – Damian Wojtasik


10:55
Letnia Grand Prix Wisła: KWALIFIKACJE Relacja na żywo

Komentarz: Maciej Piotrowski – Wiktor Pękala (z Wisły)

12:45
Letnia Grand Prix Wisła: STUDIO Relacja na żywo
* (również o 14:45)

Studio: Kacper Merk – Dominik Formela, Jakub Kot (z Wisły)

12:55
Letnia Grand Prix Wisła: KONKURS INDYWIDUALNY Relacja na żywo

Komentarz w TVP: Mateusz Leleń – Wiktor Pękala (z Wisły)
Komentarz Eurosportu: Marek Rudziński, Sebastian Szczęsny (z Wisły)
Komentarz do Radia Gol 1: Jakub Lipiec

17:25 Letnie Grand Prix Kobiet, Wisła: KONKURS INDYWIDUALNY Relacja na żywo
* (2 serial od 18:25 w TVP Sport)

Komentarz w TVP: Maciej Piotrowski – Wiktor Pękala (z Wisły)
Komentarz Eurosportu: Marek Rudziński, Sebastian Szczęsny (z Wisły)

18:15
Letnie Grand Prix Kobiet, Wisła: STUDIO Relacja na żywo


11:00 rano
European Masters, Leicester, Wielka Brytania: KWALIFIKACJE Relacja na żywo
* (również o 15:30 i 20:00)


11:00 rano
ATP World Tour 250, Gstaad, Szwajcaria – finał: CASPER RUUD – MATTEO BERRETTINI Relacja na żywo

Komentarz: Dawid Olejniczak

15:00
ATP World Tour 500, Hamburg, Niemcy – Finał: CARLOS ALCARAZ – LORENZO MUSETTI Relacja na żywo

Komentarz: Tomasz Tomaszewski

20:00
WTA World Tour 250, Palermo, Włochy – finał: LUCIA BRONZETTI – IRINA-CAMELIA BEGU Relacja na żywo


20:30
PTO Canadian Open, Edmonton, Kanada: WYŚCIG MĘŻCZYZN Relacja na żywo
* (również o 23:00)

Komentarz: Paweł Ulbrych, Igor Błachut


11:50
Superbike Championship of Nice Britain, Manufacturers Hatch, Wielka Brytania: WYŚCIGI Relacja na żywo


13:00
Mistrzostwa Świata w Motocrossie, Lommel, Belgia: WYŚCIG 1 MX2 Relacja na żywo

Komentarz: Andrzej Mielczarek

14:00
Mistrzostwa Świata w Motocrossie, Lommel, Belgia: WYŚCIG 1 MXGP Relacja na żywo

Komentarz: Andrzej Mielczarek

16:00
Mistrzostwa Świata w Motocrossie, Lommel, Belgia: WYŚCIG 2 MX2 Relacja na żywo

Komentarz: Andrzej Mielczarek

17:00
Mistrzostwa Świata w Motocrossie, Lommel, Belgia: WYŚCIG 2 MXGP Relacja na żywo

Komentarz: Andrzej Mielczarek


08:00
FIA ERC: Rajd Rzymu – OS8/13 Fiuggi 1/2 (powerstage): WYŚCIG Relacja na żywo
* (również o 16:00)

Komentarz: Sławomir Szymczak – Michał Adamiuk

09:30 Formuła 2 – Grand Prix Francji: WYŚCIG 2 Relacja na żywo

Komentarz: Andrzej Borowczyk – Krystian Sobierajski

10:00
FIA ETCR, Vallelunga, Włochy: PÓŁFINAŁ – POLE A


11:
00 FIA WTCR, Vallelunga, Włochy: 1. WYŚCIG

Komentarz: Grzegorz Gac

11:30
Porsche Supercup, Le Castellet, Francja: WYŚCIG Relacja na żywo

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski

12:40
FIA ETCR, Vallelunga, Włochy: PÓŁFINAŁ – POLE B


12:55
Formuła 1 – Grand Prix Francji: PARADA KIEROWCÓW Relacja na żywo

Komentarz: Mikołaj Sokół

13:55
Formuła 1 – Grand Prix Francji: STUDIO Relacja na żywo
* (również o 16:55)

Komentarz: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół, Robert Smoczyński

14:20
Ferrari Problem Europe Coppa Shell, Hockenheim, Niemcy: WYŚCIG 2 Relacja na żywo

Komentarz w Motowizji: Szymon Tworz

14:55
Formuła 1 – Grand Prix Francji: WYŚCIG Relacja na żywo

Komentarz w Eleven Sports activities 1: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica
Komentarz do Radia Gol 1: Mateusz Kirpsza, Szymon Ziętarski

15:45
FIA ETCR, Vallelunga, Włochy: FINAŁ


17:00
FIA WTCR, Vallelunga, Włochy: 2. WYŚCIG

Komentarz: Grzegorz Gac

17:20
Ferrari Problem Europe Trofeo Pirelli, Hockenheim, Niemcy: WYŚCIG 2 Relacja na żywo

Komentarz w Motowizji: Szymon Tworz

18:10
FIA ETCR, Vallelunga, Włochy: WYŚCIG

Komentarz: Andrzej Mielczarek

21:00
Indycar – Iowa 300, Newton, USA: WYŚCIG 2 Relacja na żywo

Komentarz: Bartosz Budnik, Bartosz Pokrzywiński

21:00
Seria Pucharów NASCAR – 400 Uznanie Fanów M & M: WYŚCIG Relacja na żywo

Komentarz: Szymon Create


13:40
eWinner Speedway 1. Liga – 14. kolejka: STUDIO Relacja na żywo

Studio: Piotr Karpiński – Tomasz Gollob (z Bydgoszczy)
Reporter: Natalia Pietrucha

13:55
eWinner Speedway 1. Liga – 14. kolejka: AFORTI START GNIEZNO – STELMET FALUBAZ ZIELONA GÓRA Relacja na żywo

Komentarz: Edward Durda

13:55
eWinner Speedway 1. Liga – 14. kolejka: ABRAMCZYK POLSKA BYDGOSZCZ – TRANS MF LANDSHUT DEVILS Relacja na żywo

Komentarz: Michał Mitrut – Dawid Stachyra (z Bydgoszczy)

16:00
PGE Ekstraliga – 13. kolejka: STUDIO Relacja na żywo

Studio: Michał Łopaciński – Krzysztof Cegielski (z Gorzowa Wielkopolskiego)
Reporter: Łukasz Benz

16:30
PGE Ekstraliga – 13. kolejka: MOJE BERMUDY STAL GORZÓW – FOGO UNIA LESZNO Relacja na żywo

Komentarz: Tomasz Dryła – Wojciech Dankiewicz (z Gorzowa Wielkopolskiego)

18:45
PGE Ekstraliga – 13. kolejka: STUDIO Relacja na żywo
* (również o 18:45)

Studio: Marcin Majewski – Marek Cieślak (z Częstochowy)
Reporter: Mateusz Kędzierski

19:15
PGE Ekstraliga – 13. kolejka: ZIELONA-ENERGIA.COM TEKSTYLIA CZĘSTOCHOWSKA – MOTOR LUBLIN Relacja na żywo

Komentarz: Maciej Noskowicz – Patryk Malitowski (z Częstochowy)

21:15
Magazyn PGE EKSTRALIGA Relacja na żywo

Studio: Marcin Majewski – Jarosław Gajewski, Marek Cieślak, Maciej Noskowicz, Leszek Demski


19:25
Magazyn SPORT Relacja na żywo


19:25
Magazyn SPORT Relacja na żywo


19:45
Magazyn SPORT Relacja na żywo


21:45
Magazyn WIECZÓR SPORTOWY Relacja na żywo


23:00
Magazyn AKTUALNOŚCI + Relacja na żywo


* Harmonogram jest stale aktualizowany! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.