Niespodzianka?! Napastnik reprezentacji Polski będzie legendarny w FIFA 23 Sport

FUT, czyli FIFA Final Staff, to najpopularniejszy tryb gry FIFA. Gracze budują w nim swój wymarzony zespół. Każdy kilof ma swoją własną kartę, a karty są podzielone na różne kategorie: brązowe, srebrne, złote i specjalne, w zależności od ogólnej oceny i rzadkości gry. Gracze mogą również korzystać z legendarnych piłkarzy, którzy już zakończyli karierę, takich jak Pele, Zinedine Zidane czy Diego Maradona. Można też zagrać Polaków: Zbigniewa Boka i Jerzego Dudka. W nowej edycji gry do wyboru będziemy również mieli Euzebiusza Smolarka, którego wynik to „86”, czyli stosunkowo nisko jak na legendarnego gracza.

Obejrzyj wideo

Anna Lewandowska: „To był wielki sen Roberta”

Smolarek, czyli dobry napastnik i prężny działacz

Dziś Euzebiusz Smolarek ma 41 lat, a bogatą karierę zakończył w 2013 roku w Jagiellonii Białystok. Swoją piłkarską przygodę zaczyna w barwach Feyenoord Rotterdam, a najlepszy okres gry przypadł na Borussię Dortmund. Gra także w Racing Santander, Bolton Wanderers i Polonia Warszawa. W reprezentacji Polski rozegra 47 meczów, w których strzeli 19 goli. Wystąpi na Mistrzostwach Świata w Niemczech oraz Mistrzostwach Europy w Austrii i Szwajcarii. Był bohaterem zwycięstwa Polski nad Portugalią w Chorzowie (2:1) i triumfu 2:0 nad Belgią.

“Ebi”, syn Wodzimierza (również reprezentanta Polski), mieszka w małym miasteczku pod Rotterdamem i jest prezesem PZPN.

– Chciałbym przyczynić się do jeszcze większego rozwoju relacji i bardzo chciałbym, aby piłkarze w Polsce czuli się jeszcze bezpieczniej. Praca w zarządzie PZP to moja druga kariera. Mam bogate doświadczenia z wielu krajów, wiele widziałam i wierzę, że jako związek możemy wiele zdziałać. Mam ambicje poprawić kilka aspektów sytuacji piłkarzy w Polsce – tłumaczy kilka lat temu, kiedy został wybrany na prezydenta.

Polski Związek Piłki Nożnej (PZP) jest jedynym pełnoprawnym reprezentantem i obrońcą interesów piłkarzy i klubów w Polsce, uznanym i uznanym przez PZPN, UEFA i FIFA na równi z innymi organizacjami zrzeszonymi w FIFPro, The Worldwide Federacja Związków Zawodowych Piłki Nożnej. Do najważniejszych celów statutowych PZP należą: promowanie i obrona praw piłkarzy, zwiększanie solidarności piłkarzy, reprezentowanie i promowanie zawodowych interesów piłkarzy, kształcenie piłkarzy i przygotowanie ich do życia po zakończeniu kariery sportowej.

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.