Nikola Grbić przekazał nowe informacje o Wilfredo Leon

– Wilfredo Leon realizuje swój program rekonwalescencji – powiedział Nikola Grbić w rozmowie z TVP Sport. Selektor polskiej kadry dostarczył nowych informacji o stanie zdrowia swojego podopiecznego.

Mateusz Kozanecki

Wilfredo Leon

WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: Wilfredo Leon

Wilfredo Leon był na rekonwalescencji przez ponad dwa miesiące. Przypomnijmy, że po zakończeniu minionego sezonu reprezentantka Polski przeszła operację kolana.

W piątek dołączył do Biało-Czerwonych przebywających w Spale na zgrupowanie. Zespół przygotowuje się do nadchodzących mistrzostw świata, których Polska jest współgospodarzem.

– Wilfredo Leon realizuje program rekonwalescencji. Jest częścią tego zespołu, a jego obecność tutaj ma pomóc mu w jak najszybszym powrocie do gry – powiedział w rozmowie z TVP Sport trener polskiej drużyny Nikola Grbić.

ZOBACZ WIDEO: Messi ciężko pracuje na początku sezonu, a żona?! Te zdjęcia to ewenement
Selektor podkreślił, że jego postępy są stale monitorowane. Jednak jest jeszcze za wcześnie, aby stwierdzić, czy Leon znajdzie się wśród czternastu zawodników, którzy zagrają w mistrzostwach.

– Nie wystarczy zacząć skakać, żeby wrócić do pełnego treningu sześć na sześć. Będziemy mieli cały następny tydzień, żeby zobaczyć, jak sobie radzi – podsumował trener.

Reprezentacja Polski swój pierwszy mecz na mistrzostwach rozegra 26 sierpnia. W Katowicach Biało-Czerwoni zmierzą się z Bułgarią. Następnie spotkają się z Meksykiem (28/08) i Stanami Zjednoczonymi (30/08). Polacy ponownie bronią tytułu.

Przeczytaj także:
– Świetne wieści na temat Wilfredo Leona
– Brazylijska gwiazda nie zagra na mistrzostwach świata. Wielka strata „Canarinhos”

Czy Polacy zostaną mistrzami świata?

zagłosuj jeśli chcesz zobaczyć wyniki

zgłoś błąd

WP SportoweFakty

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.