Nowe mieszkanie lub dom pod Poznaniem

Szukasz nowego mieszkania lub domu dla swojej rodziny? A może zastanawiasz się nad zakupem inwestycyjnym? Dowiedz się, czym wyróżnia się nowa inwestycja dewelopera POZ INWEST na tle innych i ile możesz zyskać decydując się na zakup mieszkania na osiedlu Zacisze w Komornikach.

Niższe ceny mieszkań i domów

Na rynku pojawiła się wyjątkowa okazja zakupu mieszkania po niższej cenie. Deweloper POZ INWEST wymyśla LETNIĄ PROMOCJĘ, która oferuje okazjonalne ceny mieszkań i domów pod Poznaniem. Decydując się na zakup w okresie letnim nieruchomość na osiedlu Zacisze w Komornikach możesz zaoszczędzić nawet 80 TYS. ZŁ! Pula miejsc promocyjnych jest ograniczona. Sprawdź szczegóły na stronie www.pozinwest.pl i zobacz czy szukasz takiego mieszkania?

Wyjątkowa inwestycja – tam, gdzie natura spotyka się z miastem

Osiedle Zacisze zlokalizowane w Komornikach, zaledwie 10 km od centrum Poznania. Położony w cichej i spokojnej okolicy w pobliżu Wielkopolskiego Parku Narodowego. Dzięki tak atrakcyjnej lokalizacji mieszkańcy mają do dyspozycji ogromne tereny rekreacyjne, ścieżki dla rowerów i pieszych, idealne na spacer z rodziną. Bliskość natury pozwala na odpoczynek i relaks słuchając jedynie śpiewu ptaków i szumu drzew.

Dla rodzin z dziećmi i na zakup inwestycyjny

Budując domy i mieszkania w Komornikach, deweloper oferuje przede wszystkim bardzo łatwe i szybki dojazd do centrum Poznania. Ogromnym atutem jest autostrada A2, która pozwala na szybkie połączenie z Poznaniem lub nawet rozpoczęcie długich podróży. Dodatkowo osiedle jest dobrze skomunikowane z miastem dzięki dobrze rozwiniętej komunikacji miejskiej.

Komorniki to jedna z najbardziej rozwiniętych gospodarczo gmin aglomeracji poznańskiej. Ostatnio bardzo tu urosło infrastruktura edukacyjna i edukacyjna – powstało kilka szkół podstawowych i przedszkoli. Kolejnym ważnym aspektem przy wyborze mieszkania jest komfort życia codziennego. W bliskiej odległości od osiedla Zacisze znajduje się centrum handlowe Galeria A2 z licznymi sklepami i restauracjami, a także kompleks handlowy m.in. salony meblowe Agata, Auchan, Decathlon. Z kolei dopiero w odległości 850 m jest dobrze rozwinięta plac handlowo-usługowy „Czerwona torebka”.

Nowe domy i apartamenty w Komornikach to idealna propozycja dla osób ceniących nowoczesne i funkcjonalne wnętrza oraz chwile spędzone z rodziną we własnym ogrodzie. Na terenie osiedla znajduje się plac zabaw dla dzieci, a dla miłośników sportu i rekreacji będzie przebiegać ścieżka rowerowa. Nowoczesna i ciekawa architektura blisko terenów zielonych to idealne połączenie dla osób ceniących przestrzeń, swobodę i piękno w designerskim wydaniu. To wszystko można znaleźć na osiedlu Zacisze w Komornikach.

www.pozinwest.pl

Biuro sprzedaży na os. Zacisze
ul. Chabrowa 25, Komorniki
Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek 8.00 – 17.00
w sobotę 10.00 – 14.00
tel: 571 244 137
[email protected]

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.