„Nowy Modri” dołączy do FC Barcelony? Może wesprze Lewandowskiego Piknona

FC Barcelona żywo interesowała się sytuacją Lovro Majera w tym okienku transferowym – informuje Footmercato. 24-letni środkowy pomocnik jest obecnie francuskim zawodnikiem Stade Rennes i jest mocną stroną drużyny. Być może do gry o „nową Modricię”, jak nazywają to media, dołączy klub Roberta Lewandowskiego, bo zobaczyliby to także najgroźniejsi rywale ligi – Actual i Atletico Madryt.

Obejrzyj wideo
Lewandowski wrócił do domu. Reakcja fanów była podzielona

„Nowy Modrić” w interesie FC Barcelona. Actual i Atletico też go chcą

Majer przyjechał do Rennes zeszłego lata za 12 mln euro. Jest uczniem Dynama Zagrzeb, w którego barwach grał m.in. w meczach z Legi Warszawa w eliminacjach Ligi Mistrzów, tuż przed transferem do Francji. W poprzednim sezonie Ligue 1 Chorwat wystąpił w 29 meczach, strzelił 6 bramek i zanotował 8 asyst. W tym rozegrał już 6 meczów i miał jedną asystę. Ze względu na pozycję, w której występuje, sposób, w jaki się porusza i długie blond włosy, jest czasami nazywany „nowym Modricem”.

Według Catalan Sport, chorwackim pomocnikiem były już zainteresowane dwa madryckie kluby, Actual i Atletico. Teraz FC Barcelona włączy się do walki o pozyskanie utalentowanego 24-latka. Chorwat potrafił znaleźć wspólny język na boisku z Robertem Lewandowskim i posyłać mu precyzyjne podania otwierające drogę do bramki.

Więcej treści sportowych znajdziesz także na Gazeta.pl.

„Sport” twierdzi jednak, że temat sprowadzenia Lovro Majera na Camp Nou jest dość problematyczny. Byłoby to szczególnie kosztowne przedsięwzięcie dla FC Barcelona. Rennes nie chciałby go sprzedać za mniej niż 60 milionów euro. Z drugiej strony portal Transfermarkt szacuje ją na zaledwie 20 mln.

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.