Oblacja po prezentacji Lewandowskiego. Bezpieczeństwo wkracza do akcji [SPORT.PL Z BARCELONY] Szczupak brak

Robert Lewandowski dołączył do FC Barcelony za około 50 mln euro z Bayernu Monachium i podpisał kontrakt ważny do końca czerwca 2026 roku. Polski napastnik zadebiutuje na Camp Nou w najbliższą niedzielę, kiedy Barcelona zmierzy się z meksykańskimi Pumami w ramach Puchar Gampera. Lewandowski będzie miał też okazję strzelić pierwszego gola w nowych barwach, gdyż nie strzelił ani razu w meczach podczas przedsezonowej trasy w Stanach Zjednoczonych.

Obejrzyj wideo
Nowy dom Lewandowskiego robi piorunujące wrażenie. „Wspomnienia na całe życie”

Oblężenie sklepu w Barcelonie po oficjalnej prezentacji Roberta Lewandowskiego. “Szaleństwo”

FC Barcelona poinformowała, że ​​prezentację Roberta Lewandowskiego na Spotify Camp Nou obejrzało łącznie 57,3 tys. wentylatory. Podczas tej imprezy oficjalnie potwierdziła się informacja, że ​​polski napastnik zagra w klubie z Katalonii z numerem 9. Tak duża obecność na prezentacji Lewandowskiego wpłynęła również na zainteresowanie kibiców Barcelony w kontekście kupowania koszulek z imieniem Polaka i cyfrą 9 na plecach.

David Ibanez, dziennikarz „Deportes Cuatro”, poinformował, że koszulki Roberta Lewandowskiego w oficjalnym sklepie w Barcelonie schodzą jak ciepłe bułeczki. Dominik Wardzichowski, specjalny przedstawiciel Sport.pl w Barcelonie, opublikował nagranie pokazujące, ile osób chce wejść do klubowego sklepu z Katalonii i kupić koszulkę z napisem „Lewandowski 9”. “Oblężenie oficjalnego sklepu w Barcelonie po prezentacji Lewandowskiego. Ochrona musiała ograniczyć dostęp. Szaleństwo” – napisał Wardzichowski.

Ile należy zapłacić za spersonalizowaną koszulkę Barcelony z nazwiskiem Lewandowski i numerem 9? Oficjalna strona Barcelony wyceniła zwykłą koszulkę na 114,99 euro (około 541 zł), podczas gdy wersja meczowa kosztuje 164,99 euro (prawie 777 zł).

Sport.pl transmisje prosto z Barcelony

Prezentacja Roberta Lewandowskiego. Pierwszy mecz Polaka dla Barcelony na Camp Nou. A także reakcje kibiców, zdjęcia ze stadionu i miejsc, które teraz stają się sportowym i nie tylko sportowym domem kapitana reprezentacji Polski. Wszystko to można śledzić na Sport.pl dzięki relacjom specjalnego wysłannika Dominika Wardzichowskiego. Zdjęcia, smaki, relacje na żywo, zdjęcia i filmy. Do śledzenia w Sport.pl, a także na Instagram oraz TikToku.

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.