Ojrzyski opuszcza Liverpool. Teraz ekstraklasa. Oficjalnie. „Życzymy powodzenia” Pika None

Jakub Ojrzyński zaprezentuje się na polskich boiskach w przyszłym sezonie. 19-letni bramkarz, od kilku lat związany z Liverpoolem, kolejny sezon spędzi w drużynie Radomiaka Radom. W środę klub Ekstraklasy oficjalnie potwierdził porozumienie z gigantem Premier League i zaprezentował pierwsze zdjęcie Ojrzyńskiego w klubowej koszulce. – Kuba, witaj w Radomiu i życzymy wielu sukcesów! – to było napisane.

Obejrzyj wideo
Kibice chcą pomnika dla Banasika. „Lepiej nie zatrzymywać się w Radomiu”

Jakub Ojrzyński nowym bramkarzem Radomiaka. W Ekstraklasie odbędzie się pojedynek ojciec-syn

Młody kilof trafił do Liverpoolu w 2018 roku z akademii Legii Warszawa. Początkowo grał w drużynie U-18, a rok temu został włączony do drużyny U-23. Jakub Ojrzyski sezon 2021/2022 spędził na wypożyczeniu w Caernarfon City w Walii. Zagrał tam 31 meczów, stracił 47 bramek i 9 razy zachował czyste konto.

W Barcelonie panuje zaniepokojenie Lewandowskim. „Niekorzystna sytuacja”

Teraz 19-latek pojawi się w Ekstraklasie. Szczególnie ciekawie zapowiadają się mecze pomiędzy Radomiakiem Radom a Koroną Kielce. Trenerem debiutanta nowej ligi jest Leszek Ojrzyński, czyli ojciec Jakuba. Dlatego dojdzie do pojedynku między ojcem a synem. Co więcej, bramkarz rozpoczął swoją przygodę z poważną piłką w akademii Korony.

Nowy sezon Ekstraklasy rozpocznie się 15 lipca. W pierwszej kolejce Radomiak Radom zmierzy się z kolejną debiutantką, Miedzią Legnicą. Jakub Ojrzyński będzie miał szansę zadebiutować w nowych barwach przed własnymi kibicami.

Kolejny zwrot w sprawie Lewandowskiego.  Istnieje możliwość pożyczenia.  A cena idzie w góręKolejny zwrot w sprawie Lewandowskiego. Istnieje możliwość pożyczenia. A cena idzie w górę

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.