Piękne brwi i rzęsy z kosmetykami Inveo

Zdjęcia Getty Photos

Jak podkreślić oprawę oka bez nakładania makijażu? Wzmocnienie, odżywienie i stymulacja wzrostu brwi i rzęs. Kosmetyki Lashes2Love i Brows2Love marki Inveo wydobywają ich naturalne piękno. Bez przedłużania, zagęszczania czy laminowania dają efekt mocniejszego, bardziej wyrazistego wyglądu.

Stylish w makijażu się zmieniają, ale piękne rzęsy i brwi nigdy nie wyjdą z mody. Na wybiegach coraz częściej widzimy bardziej naturalny wygląd, a przedłużanie rzęs to już przeszłość. Podobnie narysowane jak brwi na Instagramie z szablonu. Oprawę oczu dobieramy do typu urody, kierując się indywidualnymi cechami rysów twarzy czy kolorem włosów. Jednak nie każdy może pochwalić się spektakularną gęstością brwi i rzęs. Ponadto, podobnie jak włosy, małe włoski mają swoje lepsze i gorsze momenty. Co zrobić, aby poczuły się na tyle pewnie, by zrezygnować z makijażu? Jak znów pokochać swoje spojrzenie? Pomogą w tym produkty dedykowane ich potrzebom: Lashes2Love oraz Brows2Love Inveo, które dają rezultaty już po sześciu tygodniach codziennego stosowania.

Materiały prasowe

Pokochaj swoje rzęsy

Na kondycję rzęs wpływa wiele czynników. Od genetycznych, przez te związane ze zdrowiem (przebyte infekcje, choroby przewlekłe, leczenie dermatologiczne itp.), po niewłaściwą pielęgnację i makijaż. Nie powinieneś rozmawiać z Matką Naturą, ale możesz popracować nad resztą czynników. Rzęsy są często osłabiane maskarami lub zalotkami. Ulegają uszkodzeniom mechanicznym również w wyniku zbyt intensywnego pocierania płatkiem kosmetycznym podczas demakijażu oczu. Dlatego warto przyjrzeć się tym obszarom z większą troską i oprócz bycia delikatniejszymi podczas codziennej pielęgnacji, wprowadzić jeden ważny component: odżywkę do rzęs Lashes2Love. To kosmetyk, który posiada autorską formułę FullGrowth z biopeptydami i składnikami aktywnymi, takimi jak ekstrakt z kiełków pszenicy i soi oraz bajkalina. Tworzą kompleks pielęgnujący krótkie, osłabione rzęsy z tendencją do wypadania.

Materiały prasowe

Po sześciu tygodniach stosowania serum Lashes2Love włosy stają się dłuższe, mocniejsze i bardziej odporne na uszkodzenia. Jest to produkt, który dobrze sprawdza się na każdym typie skóry, nawet wrażliwej. Bezpieczeństwo stosowania serum Lashes2Love, zarówno pod kątem oczu, jak i skóry, potwierdzają badania. Kosmetyk jest delikatny, nie podrażnia i nie uczula. Mogą po nie sięgać również osoby noszące soczewki kontaktowe.

Podziwiaj brwi

Moda na bujne i szerokie brwi sprzed kilku lat ewoluowała w kierunku bardziej naturalnych, pasujących do ich urody. Nie każdy czuje się komfortowo z oprawami oczu Kai Gerber lub Lilly Collins. Brwi oprawiają twarz i dobrze dopasowane do rysów twarzy działają jak lifting optyczny. Nie bez znaczenia jest też ich kształt – im bliżej naturalnego, tym lepiej, a kolor – czarny dobrze wygląda tylko u osób z czarnymi włosami. Istnieje całe spektrum kolorów, które można wykorzystać do podkreślenia brwi. Jeśli jednak włosy są cienkie, rzadkie i delikatne, warto wzmocnić je serum Brows2Love Inveo. To zaawansowany technologicznie kosmetyk ze specjalną, autorską formułą FullBrow.

Materiały prasowe

Jak to działa? Wzmacnia i odżywia brwi, zapobiega ich wypadaniu, co jest pierwszym krokiem do ich zagęszczenia, a także stymuluje ich wzrost. Serum zawiera ekstrakty z bajkaliny, argininy i żeń-szenia, które odżywiają i nawilżają, a dzięki regularnemu stosowaniu poprawiają również nieco ciemniejszy kolor brwi. Po sześciu do ośmiu tygodniach stają się bardziej wyraźne, co potwierdziło 95%. testerów stosujących serum codziennie. Brows2Love można stosować również do makijażu permanentnego. Po kilku tygodniach brwi nabierają grubości, włosy stają się wypielęgnowane, dzięki czemu są bardziej lśniące. Efekt porównywalny do zabiegu laminowania w gabinecie.

Kosmetyki Lashes2Love i Brows2Love marki Inveo dostępne są na stronie internetowej marki.

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.