„Piękno na własną rękę”: Avon prowadzi rekrutację

Marka Avon rozpoczęła kampanię rekrutacyjną „Magnificence Your Means”. Za jej pośrednictwem chce przybliżyć charakter pracy konsultantki i zachęcić ją do dołączenia do społeczności Avon.

Kampania „Piękno na Twoich warunkach” jest częścią globalnej kampanii Avon. Rozpoczął się na początku lipca i ma charakter długofalowy. Materiały kampanii dostępne są w Internecie: YouTube, Fb, Instagram, TikToku oraz na stronach kobiecych.

Obecnie 175 000 jest aktywnych jako konsultanci w całej Polsce. kobiety w różnym wieku. Najmłodszy aktywny konsultant ma 16 lat. Konsultanci mają możliwość prowadzenia większych zespołów i zarabiania nawet 100 000. zł rocznie – tyle zarobił rekordzista w 2021 r. (dane z raportu CSR).

– Chcemy, aby Polki czuły się niezależne, by mogły cieszyć się elastyczną pracą, która jest również ich pasją. Będąc konsultantem Avon, mogą zarobić na swoje małe i większe potrzeby – bez pracy na pełny etat, bez presji i bez ograniczeń. Naszymi konsultantkami są zarówno młode dziewczyny, które aktywnie działają w mediach społecznościowych, jak i młode mamy, które z powodzeniem łączą macierzyństwo z pracą – mówi Agnieszka Isa, dyrektor generalny Avon Cosmetics Polska.

Za lokalną realizację kampanii odpowiada Avon Polska, a za zakupy mediów Agencja Performics. Działania PR prowadzi agencja Backyard of Phrases.

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.