Piłkarz Barcelony może zostać kolegą Krychowiaka Soccer

W obecnym składzie FC Barcelona Martin Braithwaite może być ostatnim z ofensywnych graczy. Xavi Hernandez nie widzi go w swoich planach na nadchodzący sezon, więc w obliczu transferów m.in. Robert Lewandowski, wiele wskazuje na to, że latem zmieni klub.

Obejrzyj wideo
Koka, Dżem i kontrakt z Realem na 75 mln euro. Lewandowski „szedł, biegł, bo nienawidzi chodzić”

52. liga w Europie – gorsza od Gibraltaru i Malty – leje Polskę. „Będzie jeszcze lepiej”

Martin Braithwaite niechciany w Barcelonie

Barca podjęła już próbę rozstania się z Duńczykiem. Planowano zerwać z nim kontrakt, ale sami zawodnicy postanowili walczyć o jego miejsce i nie zgodzili się na zaproponowane warunki. W przypadku przedwczesnego rozwiązania umowy chciał, aby zostały mu wypłacone wszystkie środki należne z tytułu wygaśnięcia umowy.

Niezależnie od tego, czy obie strony zgadzają się na zerwanie kontraktu, niewiele wskazuje na to, że Braithwaite pozostanie w FC Barcelona na kolejny sezon. Jeśli kontrakt nie zostanie zrealizowany, Duńczyk może zostać sprzedany, a do grona zainteresowanych klubów dołączył ostatnio dość nieoczywisty kandydat.

Braithwaite dołączy do Krychowiaka?

Włoski dziennikarz Gianluigi Longari poinformował na Twitterze, że Duńczyk otrzymał propozycję kontraktu od Al-Shabab. Klub Arabii Saudyjskiej chciałby sprowadzić Braithwaite i choć do tej pory nie osiągnięto porozumienia, obie strony kontynuują rozmowy transferowe.

Gdyby taki switch się powiódł, spotkałby się w nowym klubie m.in. ze znanym z hiszpańskich boisk Ever Banega (grał m.in. w Sewilli i Walencji). Ostatnio piłkarzem tej drużyny jest także Grzegorz Krychowiak.

Robert Lewandowski„Nigdy nie przestawaj marzyć” – Lewandowski pokazuje zdjęcia z prezentacji

Martin Braithwaite był bohaterem niespodziewanego transferu do FC Barcelona w lutym 2020 roku. Wtedy klub zapłacił za niego Leganes 18 mln euro. Od tego czasu rozegrał 57 meczów, strzelił 10 bramek i zanotował pięć asyst.

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.