Piłkarz Napoli surowo ukarany za niewinną sztukę. Zawieszona piłka nożna

Gianluca Gaetano jest zawodnikiem Napoli, który w zeszłym sezonie grał na wypożyczeniu w Cremonese. Przed meczem ostatniej rundy Serie B z Como piłkarz wysłał wiadomość na Whatsapp do rywala Vittorio Parigini, mówiąc „Czy dasz nam wygraną?”. Włoch tylko zażartował, o czym świadczą liczne emotikony na końcu wiadomości.

Obejrzyj wideo
Camp Nou – prezentacja Lewandowskiego

Gaetano zawiesił dwie gry za niewinny żart. Como również został trafiony

Jak się okazuje, Gaetano poniesie konsekwencje niewinnego żartu. Włoska federacja piłki nożnej (FIGC) uznała wysłaną wiadomość za oszukańczą i zawiesiła zawodnika na dwa mecze. Ponadto piłkarz został również ukarany grzywną w wysokości 4500 euro. Podobną karę nałożono również na Como, które musi zapłacić 5000 euro.

Przegrał z Bayernem 1:6 i opuszcza klub. Kierunek: Juventus

Można powiedzieć, że Parigini nie potraktował tej wiadomości jako żartu, ponieważ Cremonese wygrał mecz 2-1. Dla tej drużyny gra była bardzo ważna, jeśli chodzi o awans do Serie A. Ostatecznie dzięki zwycięstwu była drużyna Gaetano zakończyła rozgrywki Serie B na drugim miejscu z 69 punktami i zagra na najwyższym poziomie ligowym we Włoszech.

Więcej tego typu treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Gianluca Gaetano wrócił do Neapolu tego lata, ale z powodu zawieszenia nie będzie go w pierwszych ligowych meczach klubu z południa Włoch, gdzie podopieczni Luciano Spallettiego zmierzą się z Hellas i Monzą.

Gianluca Gaetano jest wychowankiem Napoli, ale nie może zagwarantować sobie miejsca w początkowym składzie. Do tej pory w tym klubie rozegrał tylko sześć meczów. Wiele wskazuje na to, że włoski może zostać ponownie zapożyczony.

Kacper Tobiasz i Bartosz Kapustka rozmawiali z fanamiZaraz po meczu piłkarze Legii rozmawiali z kibicami. Tobiasz ukradł przedstawienie [WIDEO]

Sport.pl transmisje prosto z Barcelony

Prezentacja Roberta Lewandowskiego. Pierwszy mecz Polaka dla Barcelony na Camp Nou. A także reakcje kibiców, zdjęcia ze stadionu i miejsc, które teraz stają się sportowym i nie tylko sportowym domem kapitana reprezentacji Polski. Wszystko to można śledzić na Sport.pl dzięki relacjom specjalnego wysłannika Dominika Wardzichowskiego. Zdjęcia, smaki, relacje na żywo, zdjęcia i filmy. Możliwość śledzenia w Sport.pla także na Instagram oraz TikToku.

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.