Polka walczy o pozostanie w turnieju w Seulu [AKTUALIZOWANY]

W pierwszej rundzie Magda Linette wygrała w fajnym stylu z Arienne Hartono w dwóch setach 6-2, 7-5, ale w drugiej rundzie zawodów na twardym korcie w Seulu nie poradziła sobie.

Jej rywalka została oceniona znacznie niżej, na 135. miejscu na świecie, francuska zawodniczka Kristina Mladenovic. Przypomnijmy, że Po dotarciu do finału turnieju w Chennai w Indiach Polka awansowała na 51. miejsce.

Magda Linette przegrała pierwszy mecz 4-6. W drugim była już w bardzo trudnej sytuacji, ale doprowadziło to do tie-breaka. Wygrała w nim pierwszą piłkę, potem francuska rywalka prowadziła w tie-breaku 3-2. Polka wyszła na prowadzenie 6-5 i dostała swoją aplikację. Skorzystała z okazji i wygrała tego seta po tie-breaku 7-5, choć było bliskie wymknięcia się jej z rąk, a wraz z nim cała kwestia awansu w meczu z Francuzami.

Wimbledon i ta cholerna świąteczna trawa Igi! [GRA NAWROTA o Wimbledonie]


Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.