Polonia Warszawa zaczyna się umacniać. Szykują się na wielką transferową piłkę nożną

Michał Fidziukiewicz jest już graczem limitowanym w drugiej lidze. 31-latek ma za sobą bardzo udany sezon na tym poziomie ligowym, a Polonia Warszawa, która właśnie awansowała do II ligi, będzie potrzebowała wzmocnień, aby w niej pozostać.

Obejrzyj wideo
Ile zarobiłby Robert Lewandowski, gdyby przeniósł się do Barcelony?

Górnik Zabrze potwierdził switch pomocnika. Nieoczekiwany „powrót” do klubu

Polonia Warszawa uzbraja się do drugiej ligi. Czy będzie walczyć o coś więcej niż tylko utrzymanie?

Fidziukiewicz wydaje się do tego najlepszym wyborem. Napastnik został królem strzelców ostatniego sezonu II ligi, mając na koncie 20 bramek. Wraz z Motorem Lubin prawie awansował do I ligi, ale w finale baraży lepszy okazał się Ruch Chorzów.

31-latek jest absolwentem Jagiellonii Białystok, która grała także w I lidze i Ekstraklasie. Z drugiej strony Warszawa przeniosłaby się do Polonii na zasadzie wolnego transferu. Jego umowa wygaśnie pod koniec czerwca i nie zostanie przedłużona. Jak donosi portal transfere.data, Fidziukiewicz miał dojść do porozumienia z Polonią Warszawa w sprawie warunków kontraktu iw przyszłym sezonie będzie bronić barw przybysza.

Więcej tego typu treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Robert PichNawet nowy zawodnik Legii jest zaskoczony transferem. Pich komentarze do przelewu

Polonia Warszawa walczyła o awans do końca sezonu, ale ostatecznie zagra w II lidze. Klub pod wodzą Gregoire’a Nitoty ma bardzo ambitne plany, a celem zespołu jest zakończenie sezonu na środku tabeli. Co więcej, „Czarne Koszule” rozwijają się nie tylko pod względem sportowym, ale również infrastrukturalnym. Miasto zdecydowało się na budowę nowego stadionu dla Polonii.

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.