Polska – Korea Południowa. Transmisja telewizyjna i strumień on-line

Polska siatkarka zmierzy się z Koreą Południową w dwóch meczach towarzyskich, które rozegrane zostaną w Radomiu. Pierwsze z tych spotkań odbędzie się w czwartek. O której godzinie gra drużyna siatkówki? Gdzie można obejrzeć mecz Polek? Transmisja meczu Polska – Korea Południowa w Polsat Sport i Polsat Field Go.

Polki zmierzą się z Koreańczykami w czwartek i piątek (23-24 czerwca) w Radomskim Centrum Sportu. Reprezentacja Korei Południowej to drużyna prowadzona w poprzednich sezonach przez obecnego trenera reprezentacji Polski Stefano Lavariniego. Z tą drużyną zdobył czwarte miejsce na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

Zobacz też: 13–1! Polscy siatkarze zniszczyli Brazylię spektaklem (wideo)

Obie drużyny zmierzyły się ze sobą w tym sezonie. Mecz został rozegrany podczas turnieju Ligi Narodów w amerykańskim Shreveport-Bossier Metropolis. Polska prawdopodobnie wygrała 3:0 (25:9, 25:23, 25:11).

W dotychczasowych meczach VNL 2022 polska siatkarka zanotowała cztery zwycięstwa i cztery porażki, co daje jej w tej chwili dziewiąte miejsce w tabeli. Ostatni polski turniej rozegrany zostanie w Sofii w dniach 28 czerwca – 4 lipca. Zmierzą się z reprezentacjami Włoch (29 czerwca), Chin (30 czerwca), Dominikany (2 lipca) i Bułgarii (3 lipca). Koreańskie kobiety przechodzące rewolucję personalną zamykają stół Ligi Narodów; w ośmiu meczach ponieśli osiem porażek i wygrali tylko jednego seta.

Transmisja meczu Polska – Korea Południowa w czwartek 23 czerwca od godz. 18.00 w Polsat Sport i Polsat Field Go.

RM, Polsat Sport

Przejdź do Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i aktualności na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.