Polski trener z ciekawym składem. Dołącz do nagłówka? Sport

Apeks nie rezygnuje z planów zwinięcia sceny CS:GO. Po średnio sześciu miesiącach zespół dokonał swoistych przetasowań. W jej składzie pojawi się dwóch nowych graczy. Całą grupę utworzą rozpoznawalni gracze z

Obejrzyj wideo

F1 22 NA PS5. Nowi kierowcy, najnowszy tor, duże zmiany w menu

Ciekawa koncepcja Apeks

Norweski, Szwedzki, Słowacki, Litewski i Francuski. Oryginalna mieszanka. Apeks wykorzystuje wielonarodową sklejkę, która bardzo ciekawie wygląda na papierze. Niezrealizowane gole z pierwszej połowy sezonu zostaną przeniesione na jesień i zimę. Najważniejszym z nich jest kwalifikacja do Main w Rio.

Krzesło obejmie Marcin „STYKO” Styk. Słowak to inteligentny i komunikatywny zawodnik, ale będzie to dla niego zupełnie nowe wyzwanie. Do tej pory grał głównie jako gracz wspierający. Teraz będzie mózgiem całego Apexa.

IHG to trzeci zespół na EU Masters. Kto awansuje do finału Ultraligi?

Richard „shox” Papillon kontynuuje swoją przygodę z anglojęzycznymi zespołami. Francuz jest niezrażony po jego nieudanej karierze w Liquid. Pobyt za granicą nie poszedł za jego myślami, ale współpraca z Apeksem zapewni mu spokój, którego szukał. Jak zaznaczył sam Francuz, największym problemem podczas gry dla Liquida były problemy z pogodzeniem życia zawodowego i prywatnego. Niestabilna sytuacja mieszkaniowa nie pomagała znaleźć spokoju.

Więcej treści e-sportowych na Gazeta.pl.

Drugim z nowych nabytków był Justinas „jL” Lekavicius. Litwin jest niewątpliwie jednym z graczy o wysokim pułapie możliwości, ale w ostatnich latach brakowało mu stabilnej drużyny, z którą byłby związany na lata. Takimi miały być MAD Lions, choć projekt wybuchł w kwietniu tego roku.

Partizan e-sportNa e-sportowej scenie pojawia się kolejny klub sportowy. Inwestycja w sekcję CS:GO

Trener drużyny przejął Polak Jakub „kuben” Gurczyński. To już trzecia zagraniczna inicjatywa, w którą zaangażowany jest były trener Virtus.professional. Gurczyński z pewnością obiecuje sobie po tym więcej niż po niewypałach EnVy i MAD Lions, w których miał okazję współpracować z Lekaviciusem.

Debiutem zespołu będą otwarte kwalifikacje do wspomnianego IEM Rio 2022. Startują one 15 sierpnia.

Odświeżone Apeks stworzy:

  • Marcin “STYKO” Kontakt
  • Justinas “jL” Lekavicius
  • Richard „shox” Papillon
  • Joakim „jkaem” Myrbostad
  • Tim „nawwk” Jonasson
  • Jakub „kuben” Gurczyński (trener)

ValorantZmiany na rynku mediów e-sportowych? Umowa została rozwiązana

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.