Porażkę Polaków obserwował z trybun Dariusz Szpakowski. Te wyrażenia mówią wszystko

Miał to być kolejny dobry mecz w wykonaniu “Biało-Czerwonych”. Niestety, choć poprzednie spotkanie z reprezentacją Holandii zakończyło się remisem, tym razem nasi rywale okazali się znacznie silniejsi. I choć jeden z Holendrów zszedł z boiska w pierwszych minutach gry, Polacy nadal nie potrafili się odnaleźć.

Wielu polskich kibiców przyszło obejrzeć czwartkowy mecz, nie zabrakło też znanych twarzy. Na stoiskach znalazły się m.in. Michał Pazdan, Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, aktorka Agata Załęcka i dziennikarka Omenaa Mensah. Operatorzy kamer złapali też Polaka od lat związanego z piłką nożną.

Koszmar Polaków! Najniższa kara w meczu z Holandią! Gwizdki na Narodowym!

Trzymał kciuki za Polaków w meczu Ligi Narodów w czwartek Dariusz Szpakowski. 71-latek od 1976 roku relacjonuje wydarzenia sportowe, w tym piłkę nożną. Teraz miał okazję wystąpić na Stadionie Narodowym jako kibic. Dziennikarze jednak tego nie przegapili Reakcje Szpakowskiego na kiepski mecz podopiecznych Czesława Michniewicza.

Twarze tak doświadczonego komentatora nie dziwią jednak. Po pierwszym meczu był remis, pokonaj 0-2 może boleć. Zaledwie kilka minut po zakończeniu spotkania w mediach społecznościowych zaczęli się pojawiać memy z przedstawicielami Polski. A przed “Biało-Czerwonymi” jeszcze jedno spotkanie w tym tygodniu. Twoim następnym przeciwnikiem będzie Walia.

Broń bez amunicji. Tylko reprezentacja Polski może powstrzymać Lewandowskiego


INTERIA.PL

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.