Przeprowadzka Lewandowskiego do Barcelony. Wiemy, jak na ruch zareagowały córki – Transfery – Sport Wprost

Po przeniesieniu Roberta Lewandowskiego do FC Barcelona piłkarz i jego żona musieli zmienić swoje życie. 33-letni napastnik przyznał, że w Bundeslidze osiągnął wszystko, a możliwość przejścia do katalońskiej Dumy zdarza się raz w życiu. – Nie chciałem stać przed lustrem przez kilkanaście lat i zadać sobie pytanie: “Dlaczego nie spróbowałeś?” Byłoby dużo pytań, na które bym nie odpowiedział – dodał w rozmowie ze stroną meczyki.pl. Kapitan Biało-Czerwonych przyznał też, że jego zdaniem to lato było ostatnim momentem na duży switch.

W „Sport Bild” Robert Lewandowski stwierdził, że chciałby zamieszkać gdzie indziej i wraz z rodziną odkryć coś nowego. – Moja córka Klara w przyszłym roku pójdzie do szkoły, więc trzeba było się zdecydować. Gdybym nie zrobił tego teraz, prawdopodobnie nigdy nie miałbym takiej możliwości – powiedział 33-latek.

Anna Lewandowska podzieliła się swoimi spostrzeżeniami w ruchu

Przeprowadzka wiąże się również z reorganizacją życia Anny Lewandowskiej – żony Roberta. Na Instagramie sportowiec i dietetyk podzieliły się swoimi spostrzeżeniami z przeprowadzki do Hiszpanii z obserwującymi. „W Barcelonie czujemy się jak w domu. Powoli kończymy rozpakowywanie, organizujemy zajęcia szkolne i pozalekcyjne” – napisał trener personalny.

Od jakiegoś czasu przygotowuję dziewczyny do możliwości przeprowadzki, dużo czasu też spędziliśmy na Majorce i widzę, że dzięki temu szybko przyzwyczajają się do nowego miejsca – podkreśliła.

Gdzie mieszkali Lewandowscy w Hiszpanii?

Anna Lewandowska przyznała, że ​​od samego początku była zachwycona otwartością Katalończyków na innych ludzi. „Wczoraj poszłyśmy z dziewczynami na plażę – o zachodzie słońca tańczyły i kąpały się tam tysiące ludzi, wszędzie bawiły się dzieci. Coś pięknego!” – napisała.


Instagram

Polskie i zagraniczne media zauważyły, że Lewandowscy nie mieszkali w Sitges, jak spekulowano, ale w katalońskiej gminie Castelldefels na południe od Barcelony.


Przeczytaj także:
Robert Lewandowski zdradził, dlaczego chciał przenieść się do Barcelony. Porównał się do małego dziecka

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.