Pure Love Pictures wystartowało w Busku-Zdroju. Młode mamy i panie w ciąży będą zachwycone. Zobacz zdjęcia

W październiku w Busku-Zdroju zostanie otwarte nowe studio fotograficzne, specjalizujące się w sesjach noworodkowych, dziecięcych i ciążowych. Szefem jest Aleksandra Hanszke, która swoje doświadczenie w fotografii zdobywała w Anglii. Zobacz galerię zdjęć jej autorstwa.

Fotografie Aleksandry Hanszke. Zobacz, co potrafi nasz fotograf(47 zdjęć)

Przygoda Aleksandry Hanszke z fotografią rozpoczęła się w Cambridge w Anglii. – Hobbystycznie fotografowałem dla znajomych na ważnych uroczystościach rodzinnych. Moja praca została doceniona i zaczęli mnie sobie polecać – mówi Buszczanka.

Rozpoczęła studia fotograficzne w Sixth Type School w Cambridge. Ukończyła również szkolenie u Kelly Brown, mistrza fotografii noworodkowej. Odbyło się kilkanaście kursów, zarówno ze specjalistami z języka polskiego, jak i angielskiego. W końcu postanowiła spróbować sama.

Zobacz galerię(47 zdjęć)

– Zainspirowała mnie Ania Łosak z Kielc, która od lat prowadzi swoją wyjątkową pracownię. Na razie w Busku nie ma pracowni fotografii noworodkowej, choć w okolicy jest kilku bardzo dobrych fotografów, którzy też się tym zajmują – mówi Aleksandra Hanszke.

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.