Rafał Gikiewicz doceniony! Nawet Robert Lewandowski nie otrzymał tego zaszczytu. Sport

Rafał Gikiewicz gra już swój trzeci sezon w Augsburgu, a dziewiąty w Bundeslidze. Cieszy się renomą w Niemczech. A na pewno więcej niż w Polsce, bo mimo 34 lat nie zadebiutował w kadrze narodowej. W klubie jednak nie zawodzi. Wystarczy przypomnieć derby Bawarii, w których Bayern Monachium zatrzymał się niemal sam (1:0), a niemieckie media jednogłośnie okrzyknęły go bohaterem kolejki.

Obejrzyj wideo

Lewandowski wrócił do domu. Reakcja fanów była podzielona

Polaka doceniło także EA Sports activities. Bramkarz był jednym z najlepszych piłkarzy ostatniego tygodnia w FIFA (w trybie Final Crew). To pierwsze nominacje w grze FIFA 23, która ukaże się 30 września.

Zamknięta liga w e-sporcie. Te drużyny mogą w nim grać

Co ciekawe, w zespole tygodnia znalazł się też… Filip Mladenović, który strzelił dwa gole w meczu pomiędzy Legią Warszawa a Miedzią Legnicą (3:2). W tej grupie zabrakło jednak Roberta Lewandowskiego, choć w meczu z Elche strzelił dwie bramki (3:0).

Przełomowe oceny w FIFA 23. Zmiana na szczycie, kosmiczny Lewandowski

Przyjrzymy się statystykom piłkarzy, bo było kilka przetasowań na czele. Najlepszym zawodnikiem w grze FIFA 22 był Leo Messi z wynikiem 93. Drugi był Robert Lewandowski (92), Kylian Mbappe, Mohamed Salah, Kevin De Bruyne, Neymar Jr. i Cristiano Ronaldo. W nowej edycji żaden piłkarz nie zdobędzie wyniku „93” lub „92”. Ale jest grupa graczy, którzy mają „91”. Są to: Karim Benzema, Mbappe, Lewandowski, De Bruyne i Messi.

DOTA 2Rosjanie znów mogą grać pod własnym nazwiskiem. Wystarczyło zmienić właściciela

Do tego „90” mają: Salah, Virgil Van Dijk, Ronaldo, Thibaut Courtois i Manuel Neuer. Co ciekawe: Erling Haaland ma tylko „88”, podczas gdy Neymar ma „89”. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.