Raheem Sterling ponownie zaoferował się Barcelonie ›FCBarca.com

Raheem Sterling ponownie zgłosił się do Barcelony. Anglik chce opuścić Manchester Metropolis. Mistrzowie Anglii spodziewają się na skrzydłowego około 50 milionów euro. Jednak tym razem Barça nie jest zainteresowana sprowadzeniem 27-latka.

Podobnie jak w poprzednim okienku transferowym, skrzydłowy Manchesteru Metropolis Raheem Sterling chce opuścić klub w styczniu tego roku. Anglik chce poszukać w drużynie nowego wyzwania, w którym zagra wiodącą rolę, której nie udało mu się w ostatnich sezonach pod czujnym okiem Pepa Guardioli. Mistrzowie Anglii nie mieliby nic przeciwko sprzedaży 27-latka, ponieważ jego umowa z klubem wygasa w 2023 roku. Obywatele jednak nie zamierzają zrezygnować z reprezentanta Anglii za piosenkę. Jak informuje dziennik Sporttymczasem agenci Sterlinga oferowali swojego klienta do różnych klubów, w tym FC Barcelona, ​​ale także Realu Madryt, Chelsea i Arsenalu.

Według angielskich mediów władze Chelsea najbardziej interesują się usługami zawodnika Manchesteru Metropolis. Co więcej, Londyńczycy mogą złożyć wstępną ofertę dla skrzydłowego, gdy tylko sfinalizują odejście Romelu Lukaku do Interu na zasadzie wypożyczenia. Blues są gotowi zapłacić około 40 milionów euro za szterlinga, ale kierownictwo sportowe Metropolis wycenia swojego kierowcę na 50 milionów. Warto przypomnieć, że siedem lat temu Manchester Metropolis kupił 27-latka z Liverpoolu za 63 mln euro.

Nazwisko Raheema Sterlinga ponownie rozbrzmiewa w kontekście potencjalnego transferu do FC Barcelona. Ostatnim razem rozważali pożyczenie Anglika z opcją wykupu. Skrzydłowy był chętny do przeprowadzki na Camp Nou, ale operacja się nie powiodła i Blaugran ostatecznie wygrał ze swoim klubowym kolegą Ferranem Torresem. Ale tym razem Sterling nie jest priorytetem dla Barcelony, która wciąż ma nadzieję na podpisanie kontraktu z Raphinią, a nawet pozostanie Ousmane Dembélé.

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.