Robert Lewandowski powiedział, kogo wolałby nie grać w Lidze Mistrzów. “Chcę tylko jednego” – Transfery – Sport Wprost

Przedłużająca się saga transferowa Roberta Lewandowskiego kosztowała zawodnika, reprezentantów Bayernu Monachium i FC Barcelony oraz kibiców sporo nerwów. W ostatnich dniach przed wyjazdem do Blaugrany biało-czerwony kapitan przebywał w stolicy Bawarii bez żony i córek, ponieważ miał otrzymywać groźby, w tym groźby śmierci.

Robert Lewandowski zdradził, dlaczego chciał opuścić Monachium

Na początku lipca dziennikarz „Bildy” Christian Falk stwierdził, że kibice ekipy mistrza Niemiec nie rozumieją zachowania Polaka, który, jak później przyznał w wywiadzie, bardzo chciał odejść, bo biegał. z wyzwań.

W Bundeslidze osiągnąłem wszystko. Nie chciałem stać przed lustrem za kilkanaście lat i zadać sobie pytanie: „Dlaczego nie spróbowałeś?” Byłoby dużo pytań, na które bym nie odpowiedział – powiedzieli dziennikarzom meczyki.pl po transferze.

Liga Mistrzów UEFA. Robert Lewandowski nie chce rysować Bayernu Monachium

W środę 10 sierpnia w “Sport Bilda” Robert Lewandowski powiedział, że chciałby nie trafić Bayernu w fazie grupowej Ligi Mistrzów. „Jest o wiele za wcześnie i czułbym się dziwnie”. Chcę tylko jednego: nie przyciągaj nas do Bayernu! – podkreślił kapitan Biało-Czerwonych.

Zapytany, jak kibice w Monachium powitaliby go, gdyby tak się stało, 33-latek odpowiedział, że nie wie. – Mam nadzieję, że to pozytywne. Stamtąd mam tylko dobre wspomnienia. Zarówno w odniesieniu do ludzi, jak i wszystkiego, co osiągnęliśmy. W moim sercu zawsze będzie wiele historii z Bayernu – dodał.

Rozmawiałem ze wszystkimi w klubie, łącznie z Hasanem Salihamidziciem i Uli Hoenessem. Zawsze będę im wdzięczna za tę wspólną przygodę. To był najlepszy czas w moim życiu – podsumował.


Przeczytaj także:
Pierwszy trener Roberta Lewandowskiego o transferze do FC Barcelona. Wyczyść pozycję

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.