Rodzina Lewandowskich na Majorce. Córki ukradły przedstawienie

Robert Lewandowski przygotowuje się z Barceloną do nowego sezonu, a jego żona Anna i córki spędzają wakacje na Majorce. Trener health opublikował serię zdjęć z pozostałych, a koszulki Laury i Klary w Barcelonie przyciągają uwagę.

Szymon Świątński

Anna Lewandowska i córki: Laura i Klara

Instagram /annalewandowskahpba / Na zdjęciu: Anna Lewandowska i córki: Laura i Klara

Robert Lewandowski spełnił swoje wielkie marzenie. Polak nie ukrywał, że po ośmiu latach wielkich sukcesów jego czas w Bayernie Monachium się skończył i chciał kontynuować karierę w Barcelonie.

Drawback w tym, że 33-letni napastnik przez kolejny rok miał ważny kontrakt z niemieckim klubem. Początkowo szefowie Bayernu wykluczali switch, ale z każdym mijającym dniem ich pozycja słabła. Ostatecznie, po kilku tygodniach sagi transferowej, Bayern i Barcelona doszły do ​​porozumienia. Mistrzowie Niemiec otrzymali około 50 mln euro, a Lewandowski trafił do wymarzonej Dumy Katalonii.

Ogromnej radości z przeniesienia męża nie ukrywała jego żona Anna Lewandowska. Razem z córkami przeniosą się z Robertem do Hiszpanii, gdzie z pewnością będą mieli więcej dni w słonecznej i ciepłej aurze niż w Niemczech. Rodzina Lewandowskich przeżywa już trochę życia w Hiszpanii podczas wakacji na Majorce.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewspport: zrobił to dwa razy z rzędu. Tak bawił się piłkarz Realu

Podczas gdy Robert Lewandowski swoje ostatnie dni spędził z Barceloną na amerykańskiej trasie, jego żona Anna i córki Klara i Laura odpoczywają i odpoczywają na hiszpańskiej wyspie. Anna Lewandowska udostępniła swoje zdjęcia z wakacji na swoim profilu na Instagramie.

Zdjęcia przedstawiają imponującą sylwetkę żony kapitana reprezentacji Polski oraz strój, w którym na jednym zdjęciu są Laura i Klara. Córki Roberta Lewandowskiego przystosowały się do nowych klubowych barw swojego taty i po raz kolejny pojawiły się w koszulkach Barcelony.

Zobacz zdjęcia rodziny Lewandowskich z Majorki. Laurę i Klarę w koszulkach Dumy Katalońskiej można zobaczyć na zdjęciu nr 8:

Przeczytaj także:
Hiszpanie grabią u Lewandowskich
Tyle Lewandowski zarobił w zeszłym roku. Hiszpanie prześwietlili majątek Polaka

zgłoś błąd

WP SportoweFakty

Leave a Comment

A note to our visitors

This website has updated its privacy policy in compliance with changes to European Union data protection law, for all members globally. We’ve also updated our Privacy Policy to give you more information about your rights and responsibilities with respect to your privacy and personal information. Please read this to review the updates about which cookies we use and what information we collect on our site. By continuing to use this site, you are agreeing to our updated privacy policy.